גרמניה איירליינס: "בודקים אפשרויות מימון להבטיח את צרכי הנזילות"

האם פרסום ההצהרה הפומבית אתמול מעיד על קשיים פיננסיים של חברת התעופה? כל טיסות החברה, כולל הטיסות בקווים לישראל, נמשכות עפ"י לוח הזמנים

יחצ גרמניה איירלינס

האם גרמניה איירליינס בקשיים פיננסיים? נראה שאכן כך, אחרי ההצהרה הפומבית, שפרסמה הנהלת החברה אתמול במטה הראשי שלה בברלין.

להלן לשון ההצהרה:

"תעשיית התעופה של אירופה עברה שינויים גדולים לאחרונה, 2018 הייתה שנה מאתגרת במיוחד. כל התעשייה עוברת את התקופה הקשה וגם גרמניה איירליינס. אירועים, שלא ניתן לצפות, כמו העליות המסיביות במחירי הדלק בקיץ האחרון והיחלשותו היחסית של האירו מול הדולר, היוו נטל כבד על החברה שלנו, כמו גם עיכובים משמעותיים בשילוב מטוסים בצי שלנו ומספר גבוה במיוחד של בעיות תחזוקה בלתי נמנעות.

בעקבות זאת, גרמניה איירליינס בודקת כיום אפשרויות מימון שונות כדי להבטיח את צרכי הנזילות של החברה בטווח הקצר. אנו מתמקדים בשאלה המרכזית, כיצד אנו יכולים להמשיך להיות יעילים בסביבת שוק, הנשלט על ידי חברות תעופה המשתייכות למבנים קבוצתיים עסקיים גדולים. עם זאת, אין כל הגבלות על הטיסות שלנו וכל טיסות גרמניה איירליינס ממשיכות לפעול כמתוכנן".

בעקבות פרסום ההצהרה של החברה, מועלות הערכות באמצעי התקשורת, כי ההצהרה מהווה מבוא להזמנת הצעות רכישה, והמועמדות הפוטנציאליות הן בעיקר קבוצות התעופה הגדולות, כמו לופטהנזה או IAG, את חשיבותן מדגישה גרמניה איירליינס בהצהרה.

 

 

נושאים שמוזכרים בידיעה