דלתא סקיימיילס נבחרה כתוכנית הנוסע המתמיד הטובה ביותר

מועדון הנוסע המתמיד של דלתא נקבע כטוב ביותר ע"י מגזין החדשות האמריקאי U.S. News &World Report. סגן נשיא דלתא לנושאי מעורבות לקוחות: "הרצון לזכות באמון היווה את המיקוד שלנו"

צילום: יח"צ

דלתא סקיימיילס (Delta SkyMiles), מועדון הנוסע המתמיד של חברת דלתא איירליינס, נקבע כטוב ביותר בענף הנסיעות לשנת 2018-2019 על ידי מגזין החדשות האמריקאי החשוב U.S. News &World Report.

ע"פ קובעי הדירוג, ההכרה בדלתא כטובה ביותר נובעת "נוכח ההטבות הרבות לחברים, רשת הטיסות הגדולה ליעדים רבים ונפח גדול של טיסות פנים יומיות".

סנדיפ דיוב, סגן נשיא דלתא לנושאי מעורבות לקוחות, ציין: "נאמנות לא מתבטאת רק בתועלת או ברכיב מסוים מתוכנית התמריצים. זה חיבור עם הלקוחות. הקשר הזה מתקיים כאשר הלקוח רואה בדלתא ובמועדון SkyMiles שותף במסע שלו – הרצון לזכות באמון היווה את המיקוד שלנו כאשר המשכנו לקדם את מועדון ה- SkyMiles להיות תוכנית נאמנות מובילה".

דיוב הוסיף כי "כל 80 אלף האנשים בנבחרת דלתא ימשיכו לעבוד קשה כדי להראות לחברי המועדון שלנו עד כמה אנחנו מעריכים את העובדה שהם בוחרים לטוס עמנו, בכך שימשיכו לטפל בהם, ירחיבו הדרכים שמהן יוכלו ליהנות מיותר מיילים הניתנים לפדיון יצרו שותפויות ומערכות יחסים עם הקהילה שתעניק ללקוחותינו ערך לא רק בזמן הטיסות אתנו, אלא בכל יום".

שימו לב לרשימת ההטבות הייחודיות אשר חברת דלתא השקיעה במהלך השנים האחרונות במועדון ה- SkyMiles: המיילים (נקודות) שלא יפוגו לעולם; אין חגים/מועדים/ימים שלא יאשרו בהם כרטיסים תמורת מיילים בכל טיסות דלתא אייר ליינס; ניתן לפדות את המיילים כדי לטוס ל – 1000 יעדים עם דלתא או שותפותיה; וכן יתרונות נוספים, כמו למשל שדרוג חינם למחלקת העסקים Delta One בכל טיסות הפנים.