שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

המגבלות בנתב״ג יוחמרו: רשימת המדינות האדומות תיבחן מדי יום – מדינות נוספות יתווספו לרשימה

בדיון הוחלט כי רשימת המדינות האדומות תיבחן מדי יום ותעודכן באופן תדיר. בימים הקרובים תתווספנה מדינות נוספות לרשימת המדינות האדומות על פי הגדרות משרד הבריאות
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מאומת לקורונה בטיסת ראש הממשלה
ראש הממשלה, נפתלי בנט. צילום: Shutterstock

ראש הממשלה, נפתלי בנט, קיים הערב (ש'), הערכת מצב בעניין ההתמודדות עם זן ה"אומיקרון" בישראל.

במהלך הדיון קיבלו ראשי המפלגות סקירה מראשי מערכת הבריאות בנוגע לקצב התפשטות ה״אומיקרון״ בעולם ובישראל, ודנו על הצעדים למניעת התפשטות הזן במדינת ישראל.

בדיון הוחלט כי רשימת המדינות האדומות תיבחן מדי יום ותעודכן באופן תדיר. בימים הקרובים תתווספנה מדינות נוספות לרשימת המדינות האדומות על פי הגדרות משרד הבריאות.

ראש הממשלה הנחה לקדם את החלת תו ירוק על הקניונים, בתיאום עם משרדי הכלכלה והאוצר ובנוסף, דנו המשתתפים בדרכי הגברת קצב ההתחסנות והגברת האכיפה.

רה״מ אמר במהלך הדיון: "אנחנו במצב יותר טוב ממדינות העולם מפני שנקטנו בצעדים מהירים ונחרצים. יחד עם זאת, אסור לנו לנוח על זרי הדפנה. אנחנו חייבים לפעול כדי לעצור את התפשטות המחלה ולמנוע מצב של אובדן שליטה על התחלואה במדינת ישראל. זה דורש פעילות נמרצת, הגברת קצב ההתחסנות באופן מיידי, ועיכוב חדירת הזן למדינת ישראל על ידי הידוק השליטה בגבולות".

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

19 תגובות

 1. להשבית את קרקס נתב״ג . לאפשר בהתראה מוקדמת לכל הישראלים החפצים לשוב ארצה, חלון הזדמנויות של 7 ימים, ואז לסגור את נתב״ג לחלוטין לטיסות נוסעים . להמשיך טיסות מטען וטיסות חירום בלבד. להוציא לחל״ת את עובדי הסקטור , לשלם להם דמי אבטלה לתקופה קצובה מראש ולממן עבור אלו מתוכם שיבחרו בכך הכשרות להסבה מקצועית. להשאיר את כל יתר המשק והמגזרים פתוחים . לשחרר את ארחי מדינת ישראל משלשלאות הטרפת עד שגברת קורונה תנפח את נשמתה. כשיעבור זעם ,להחיות את הענף הנ״ל מחדש. זה היה וישאר הפתרון האפקטיבי היחיד.

  1. יש בארץ כבר מעל 50 הדבקות
   הוכח מחקרית כבר שמעל 99% מההדבקות מתבצעות בקהילה ופחות מ 1% מיובא מחו"ל
   לשיטתך צריך סגר מיידי על כל הארץ
   מזל שליצנים הם לא אלה שמקבלים החלטות אלא אנשים רציניים.. או שבעצם לא

   1. הדבר היחיד שהוכח הוא שכל המחקרים מוטים , ממומנים ו/או מבוצעים ע״י גורמים בעלי אינטרס. אכן צריך לסגור את נתב״ג ולשחרר את כל המשק .

  2. יפה מצידך שאתה נותן לאזרחים 7 ימים להגיע. מאוד רחב לב

  3. אפשר לסגור את שדה התעופה ואפשר לסגור הכל אבל למה בגלל מחלה שמסוכנת למעט מאוד אנשים ויש כבר קהילות שנדבקו כולם ולא מתו כל כך הרבה אם בכלל צריך לזכור קורונה זה עוד סוג של שפעת שפעת מסוכנת בעיקר לזקנים ומי שרוצה להסתגר שיסתגר מי שרוצה להתחסן שיתחסן מי שרוצה לדחוף מקלות לאף שידחוף אבל מספיק עם הקשקושים הללו

 2. כנראה שממשלת ישראל הרכיבה משקפי VR. רשימה יומית מתעדכנת של מדינות אדומות – פתרוו מעולה במציאות מדומה . בפועל, החלטה מגוחכת ובלתי ישימה בעליל. ניכר שלמקבלי ההחלטות אין קורט של הבנה בתפעול עולם התעופה. כך זה נראה ומרגיש כשהמטוס נכנס לורטיגו ואיש הייטק אוחז בהגאים.

  1. מדוע ההתייחסות לערים אדומות היא לא זהה למדינות אדומות?
   איסור כניסה, אישור ועדת חריגים, בדיקות לפני ומלונית ובדיקות אחרי
   הרי ככה מתייחסים לאיזורים ברמת סיכון גבוהה לא?

 3. הנגיף אינו יודע להבחין בין קריטריונים ,דתות, מינים ,צבעים או גבולות . הוא חי נושם ובועט באויר העולם כולו. והטרלול חוגג . די לנו בתחלואה המקומית ואין סיבה לייבא עוד ועוד כי הבדיקות בכניסה לארץ הוכחו חד משמעית כבלתי יעילות .תשארו בישראל ושחררו אותנו מעונשו של נתב״ג. כל המשק סובל בגלל המקום הזה. מספיק ודי .

 4. בדיחה מצויינת . מדינה בסטנדביי. אין מרגש מהבלתי ידוע ….אז אולי חברות התעופה יתחילו למכור כרטיסי טיסה מוזלים על בסיס יעד סודי עד להמראה , כולל כיסוי עינים וזמן בידוד בלתי ידוע בחזרה .ריגוש אמיתי .ממש קופסת ההפתעות. עם ישראל נחוש לטוס ויקבל הכל , רק לספוג קצת אויר חו״ל. לספקנים נזכיר שאל על הוציאה בעבר טיסות בשמי הארץ.

 5. מר בנט , כדי שתכיר בעובדות: אבדן שליטה- בדיוק מה שקורה כאן ועכשיו. פעילות נמרצת – בלתי אפקטיבית כשהשיקול הכלכלי עומד אפילו דרגה אחת מעל ערך חיי אדם . הגברת קצב התחסנות- לא בידיים שלך . עיכוב חדירת הזן מהגבולות- איחרת את המועד.
  אפשר לסגור לכבות את האור וללכת .

 6. כל מי שנכנס לנעליו של ביבי , נידבק בחיידק של איבוד השפיות ?!

 7. מי שהתחתן 3 פעמים, לא ייתכן שיהיה מוגבל, זה לא בסדר, אם יש כאלה הגבלות חופש , אנשים לא יתחסנו יותר, זה רק מעודד אח כולם להפסיק להתחסן, לכן הרבה לא עשו את השלישי, תנו למחוסנים חופש לטוס, לצאת, לחיות, לנשום, פשוט שתהיה חובת מסכה, די, שיגעתם אותנו

 8. אם כולם נכנסים לבידוד של שלושה ימים בכל מקרה
  למה נדרשת עדיין בדיקה בנתב"ג בהגעה לארץ?
  הרי היא גם ככה לא רלוונטית לכלום..
  כסף? אינטרסים אישיים? לוביסטים? נהה לא יכול להיות, הכל מקצועי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.