שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

"המתווה עדיין אינו ברור אך, לאחר קרוב לשנתיים בהן הייתה ישראל שרויה בפועל במצור תיירותי, מדובר בשינוי לטובה"

קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות בישראל, ברך על ההחלטה לאשר את המתווה לכניסת תיירים לישראל החל מה-1 בנובמבר. קרני: "אני תקווה כי ההחלטה לאפשר לתיירים מחוסנים ומחלימים להיכנס ארצה תהווה סנונית ראשונה של חזרה לפעילות של עוסקים רבים בתחום התיירות הנכנסת: "התאחדות המלונות: "סבורים שיש מקום להכניס שיפורים נוספים במתווה"
קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות. צילום: חן גלילי

לאחר הפרסום על אישור מתווה התיירות הנכנסת, היום על ידי ראש הממשלה, שר הבריאות ושר התיירות בהתאחדות סוכני הנסיעות ברכו על ההחלטה.

קובי קרני, יו״ר התאחדות משרדי הנסיעות, אמר לאחר ההחלטה הדרמטית: ״התאחדות משרדי הנסיעות מברכת על ההחלטה העקרונית לאפשר כניסת תיירים, החלטה שהיתה צריכה להתקבל כבר לפני זמן רב. המתווה שהתקבל עדיין אינו ברור ומושלם ובוודאי שהתנאים והבדיקות המרובות הנדרשות במתווה הקבוצות עלול להרתיע גם את אוהדי ישראל הגדולים ביותר מלהגיע. אך, לאחר קרוב לשנתיים בהן הייתה מדינת ישראל שרויה בפועל במצור תיירותי, אין ספק שמדובר בשינוי לטובה. אני תקווה כי ההחלטה לאפשר לתיירים מחוסנים ומחלימים להיכנס ארצה תהווה סנונית ראשונה של חזרה לפעילות של עוסקים רבים בתחום התיירות הנכנסת והליקויים במתווה המוצע יתוקנו במהרה. תיירות בין מדינות מבוססת על הדדיות ולאחר שניתן אישור לישראלים מחוסנים להיכנס למדינות אחרות ההחלטה המתבקשת וההגיונית היא אכן לאפשר גם לתיירים מחוסנים להגיע לישראל.״
גם בהתאחדות המלונות, ברכו על ההחלטה על  המתווה להכנסת תיירים זרים החל מה-1/11/21: "אנו מברכים על ההחלטה שמהווה פריצת דרך משמעותית ביחס למצב הקיים, בכל הקשור לפתיחת השמים לכניסת תיירים ומודים לרה"מ ולשר התיירות, על המאמץ הנחישות והסיוע שיביאו להחזרתם של התיירים לישראל בהקדם. יחד עם זאת, אנו סבורים שיש מקום להכניס שיפורים נוספים במתווה ובכלל זה לגבש גם מתווה לכניסת תיירים בודדים שמועד החיסון האחרון שקיבלו היה לפני למעלה מחצי שנה ולא קיבלו חיסון שלישי, בדומה למתוה החריגים לקבוצות עליו הוחלט היום."

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.