סוכני נסיעות

מידע וחדשות אודות סוכני הנסיעות בישראל

סוכני נסיעות | משרדי נסיעות | חדשות פספורטניוז

״נמשיך להגדיל פעילות לעבות את הקבוצה״: ג'נסיס אירחה את מנהליה לכנס מיוחד

קבוצת התיירות שממשיכה להרחיב את פעילותה בארץ ובחו״ל למרות התקופה המורכבת שעוברת על תעשיית התיירות מאז ה-7 באוקטובר, קיימה כנס מנהלים לחברות הקבוצה במהלכו הצהיר זאב הורן הבעלים: ״הקמנו בשלוש שנים קבוצת תיירות מדהימה״

החל מה-23.5: טיסות ישירות מת״א לאחת הערים היפות והציוריות של אירופה

לאחר שהחלה לשווק טיסות ישירות לקובנה, חברת OVERSEAS לא עוצרת ותחל להפעיל כעת טיסות ישירות לקרלובי וארי - עיר ספא היסטורית ואלגנטית, בעלת מעיינות מרפא עם סגולות רפואויו ייחודיות, מלונות משובחים, מסעדות מצויינות, טיולי טבע ונחשבת לאחת הערים היפות באירופה ומחיר הטיסה?

עם כחצי מיליון משתמשים: הכירו את מערכת ניהול הנסיעות של קומביטס, או בשמה החדש - Tripex

הצורך לניהול חכם ויעיל של נסיעות עסקיות נובע מחברות ההייטק עצמן, והפתרון החכם הזה יכול לחסוך להן כ-20% בכל נסיעה. מהשוק הישראלי, דרך הפיליפיני והקוריאני, ועד לעולם כולו, המסע של טרפיקס להשתלט על שוק הנסיעות החכמות בעיצומו | בשיתוף Tripex

מסתכלים קדימה: מינויים חדשים בשדרת הניהול של חברת אופקים

חברת התיירות מצרפת את איריס מאור, מירב מרק וסתו סמנה לשורותיה. רויטל בן נתן מנכ"לית אופקים: "אנו רואים התאוששות בעולם התעופה והתיירות ומאמינים כי חייבים להסתכל קדימה. מדובר בכוח איכותי ומקצועי שיביא ערך מוסף, כל אחת בתחומה. סמוכה ובטוחה בהצלחתן"

עוד ציון דרך חשוב לאמסלם טורס: Sabre ו-Atriis חתמו על הסכם להגדלת ההזמנות של NDC

יעקב אמסלם, מבעלי המניות של חברת Atriis: "אנחנו גאים שהתוכנה שפותחה כאן אצלנו בטבריה, ע"י המפתחים הנועזים שלנו, הפכה להיות מכונה פורצת דרך עם נוכחות מכובדת אצל גורמים משמעותיים בתעשיית הנסיעות והתיירות הגלובלית"

SmoothTravel: השער התיירותי החדש לסין

פלטפורמת SmoothTravel תספק את כלל המידע על הספקים בשנגחאי, יצירת תקשורת קלה ונוחה לקבלת הצעות מחיר, מידע וסקרי שוק, וכן איתור ספקים בשנגחאי, סגירת עסקאות וגביה

התאחדות משרדי הנסיעות תעניק מלגה למפונים ולמילואימניקים בקורסים להכשרת סוכני נסיעות

טלי לאופר, מנכ״לית התאחדות משרדי הנסיעות: ״ההחלטה נולדה מתוך מחשבה כי ישנם מפונים שבנוסף לקרקע שנשמטה תחת רגליהם ב7.10, גם נאלצים לחפש אופק מקצועי חדש וגמיש יותר. הרחבנו את המלגה גם למילואימניקים כהוקרת תודה על התגייסותם לטובת כולנו"

דיזנהאוז תטיס את נבחרת ישראל בכדורגל

קבוצת התיירות זכתה במכרז של התאחדות כדורגל להטסת שחקני הנבחרות והצוותים המקצועיים למשחקים בחו״ל. חני סובול, מנכ"לית דיזנהאוז גרופ: ״הניהול המקצועי של הצוותים שלנו יעניק שקט וביטחון לשחקני הנבחרת ולהנהלתה"

"אנחנו לא בעסקי הימורים, כולה רוצים למכור חבילות תיירות"

תיירים אומנם לא מגיעים לפי שעה לישראל אך מארגני התיירות הנכנסת חושבים על היום שאחרי: יחליטו באסיפה שיקיימו מחר (ב') אם להמשיך בהליך משפטי המתנהל מזה כשנתיים נגד רשת מלונות דן שהחליטה לתמחר לינות קבוצות תיירים בשקלים במקום בדולרים

לילך הורן מונתה למנכ"לית מונה טורס מקבוצת ג׳נסיס תיירות

הורן תחליף את בני אשר, המנכ"ל הוותיק שיהיה מעתה יו"ר חברת מונה טורס מקבוצת ג׳נסיס. הורן: "מצטרפת למונה כדי לשמש אוזן קשבת לעובדים, לסייע להם וביחד איתם ועם בני אשר, להחזיר את מונה טורס להיות חברה גדולה ומובילה בענף התיירות והתעופה"

בית המשפט קבע: סמארטאייר וארז בוסו ישלמו לאופקים 1.5 מיליון ש״ח

לאחר שב-2019 נפרדו הצדדים ותבעו זה את זה בטענה להפרות בהסכם, כעת קיבל בית המשפט את תביעתה של אופקים בסך של 1.5 מיליון ש״ח ודחה את תביעת הנגד של סמארטאייר, שמצדה הגיבה: "מנעו מאיתנו לקבל זיכויים והחזרים על טיסות שבוטלו, ערערנו על פסק הדין"

"הסקטור העסקי חזר לטוס כמו לפני המלחמה" - בכירי ענף הנסיעות עם תמונת מצב והיעדים המבוקשים בנתב״ג

עד כמה מצב הרוח הלאומי משפיע על החופשות מעבר לים לטווח הקצר והארוך? פנינו למספר משרדי נסיעות מהמובילים בארץ כדי לקבל תמונת מצב עכשווית. מנכ״לית דיזנהאוז: ״לפסח אנחנו רואים כרגע טפטופים בהזמנות״. מנכלית אופקים: ״יש הזמנות לטווח הארוך יותר״

ענקית התיירות נוחתת בישראל: הכירו את Satguru Travel Israel

חברת התיירות ההודית, שפועלת ביותר מ-75 מדינות בעולם ובעלת כ-135 סניפים, השיקה משרד בת"א, דווקא בתקופה זו: "מאמינים שהתרחבותנו לישראל לא רק תועיל ללקוחות המוערכים שלנו אלא גם תחזק את שותפויותינו עם סוכני נסיעות"

חברת ״בעקבות מסע טיול וחוויה״ הגישה בקשה לבית המשפט לעיכוב הליכים

לחברה העוסקת בטיולים לפולין חובות של כ-5 מיליון שקלים, וטוענת כי: "שלוש מהלומות שניחתו על חברה מצליחה, בעלת מוניטין ושם מצוין, הביאו לקריסתה הכלכלית מעל 1,500 איש היו צפויים לצאת לחו"ל למסעות שונים, כך שהכנסות מתוכננות בשיעור מוערך בסך של כ-7 מיליון שקל נגוזו"

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: