תעופה

החדשות הכי חמות של עולם התעופה בארץ ובעולם

חדשות תעופה - פספורטניוז PassportNews

נר ראשון של חנוכה: עובדי ישראייר הפריחו בלונים למען שחרור החטופים

לקראת הדלקת הנר הראשון של חג האורים, התכנסו עובדי ישראייר על גג החברה להדלקת נר והפרחת 138 בלונים כמספר החטופים בעזה, בתקווה לנס שיחזיר את כולם הביתה. אורח מיוחד הגיע להפרחת הבלונים, אלכס פרידמן יו"ר עמותת "נכה לא חצי בן אדם"

ללונדון ב-136 שקלים: מבצעי סוף השנה של איזיג'ט

רגע לפני סוף השנה האזרחית, חברת הלואוקוסט הבריטית שהקפיאה כעת את טיסותיה לישראל, מורידה מחירים למאות יעדים - למקדימים להזמין טיסות עד סוף נובמבר 2024. כל הפרטים והמחירים, וגם: למה החברה הציבה תיבות דואר בנמלי התעופה?

בצל מזג האוויר הקיצוני: שדה״ת מינכן חוזר לפעילות

לאחר שבמהלך השבוע פעילותו פסקה ולעתים עבדה חלקית, נפתח מחדש שדה התעופה במינכן בצל מזג האוויר הקיצוני בגרמניה. בהודעה הרשמית של השדה, נמסר כי תנאי מזג האוויר עדיין מורכבים עבור הטיסות וכי יש לעקוב אחר ההתפתחויות

נערכת ליום שאחרי: ארקיע השיקה את קורס מדריכי הטיולים השלישי שלה

עוז ברלוביץ מנכ״ל ארקיע אינטרנשיונל: "בארקיע אנו נערכים לימים שיגיעו לאחר הלחימה. אין לנו כל ספק שלאחר שצה"ל יביא את הביטחון לתושבי הדרום והצפון, הביקושים לטיולים ו״לניקוי ראש״ יהיו גבוהים אף יותר מאלה שחווינו בתום הקורונה"

"לתקן את חוק טיבי תוך שבועיים"

יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ ביטן ביקש לפטור את חברות התעופה ממתן פיצוי ללקוחות - בתוך שבועיים. מהדיון עלה כי חברות התעופה הישראליות החזירו ללקוחות 155 מיליון דולר בשל טיסות שבוטלו מאז פרוץ המלחמה. מנכ"ל ישראייר בדיון: "לא הוצאנו איש לחל"ת"

Alaska Airlines רוכשת את Hawaiian Airlines ב-1.9 מיליארד דולר

מיזוג ענק בתעופה האמריקאית: חברת התעופה אלסקה איירליינס רוכשת את חברת הוויאן איירליינס בקרוב ל-2 מיליארד דולר. הסכום כולל חובות של הוואיאן בסכום של 900 מיליון דולר. שתי החברות ימשיכו לפעול תחת המותגים הקיימים

באו לחזק: צוות "טל תעופה" בקו העימות

אנשי טל תעופה הגיעו לסוכנים הנמצאים בסמוך לקו העימות כדי לחזק אותם - ויצאו מחוזקים: "הסוכנים המדהימים שעמדו ועומדים בגבורה בפני איומים בלתי נתפסים נתנו לנו השראה"

בית המשפט אישר תביעה ייצוגית נגד אל על

בית המשפט המחוזי אישר תביעה ייצוגית נגד חברת התעופה בגין מגבלת הטייה של מושבים במטוס לאחור. התביעה הוגשה בשנת 2017 בסכום כולל של כ-33 מיליון שקל, כשבאל על היו בטוחים שדין התביעה להידחות. בחברת התעופה לומדים את ההחלטה

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: