הסכם בין חברות התעופה גרמניה איירליינס וקונדור

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קונדור מפעילה 187 טיסות ל-54 יעדים מתרכז בתשעה שדות תעופה בגרמניה: פרנקפורט, מינכן, דיסלדורף, המבורג, שטוטגארט, קלן, הנובר, לייפציג וברלין. מנכ"ל Germania Airlines: שיתוף הפעולה החשוב מעבר להיותו הגדלה משמעותית של יעדי החברות, נתמך בעיקר על אותה רמת שירות גבוהה, אמינות ועקביות שהינה המיקוד של שתי החברות המסורתיות במשך שנים"

חברת התעופה הגרמנית “גרמניה איירליינס” אשר מפעילה טיסות ישירות וסדירות מתל אביב להמבורג ולדיסלדורף והחל מנובמבר 2017  לנירנברג, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת התעופה הגרמנית קונדור.

ההסכם החדש אשר נכנס לתוקף באופן מידי יאפשר בשלב ראשון לרכוש את כל הטיסות באתרי האינטרנט של שתי החברות שיהיו מחוברים באופן ישיר. 

קונדור מפעילה כיום 187 טיסות ל-54 יעדים מתרכז בתשעה שדות תעופה בגרמניה: פרנקפורט, מינכן, דיסלדורף, המבורג, שטוטגארט, קלן, הנובר.

גרמניה איירליינס פעילה בשדות תעופה אחרים כמו ברמן, מונסטר, דרזדן ונירנברג, מה שיגדיל את את היצע האפשרויות לנוסע מכמעט כל שדה תעופה בגרמניה, וכך נוסעים הטסים מישראל עם גרמניה איירליינס לדיסלדורף למשל והמבורג יוכלו לרכוש כרטיס עם קונדור ליעדים נוספים.

דובר החברה מסר כי  שיתוף הפעולה יאפשר לנוסעים מגוון גדול הרבה יותר של יעדים ואפשרויות טיסה שלא היו קיימים לפני כן בשתי החברות.

קרסטן באלקה, מנכ”ל גרמניה איירליינס: “גרמניה איירליינס וקונדור הינן שתי חברות תעופה שמאוחדות בגישתן ובהבנתן מה הופך טיסה לטובה ואיכותית. שיתוף הפעולה החשוב מעבר להיותו הגדלה משמעותית של יעדי החברות, נתמך בעיקר על אותה רמת שירות גבוהה, אמינות ועקביות שהינה המיקוד של שתי החברות המסורתיות במשך שנים”.

רלף טאקאנטרופ, יו”ר קונדור: “אנחנו מרוצים שנוכל לאפשר לנוסעים שלנו מגוון רחב יותר של יעדים ויותר אפשרויות הזמנה באמצעות שיתוף הפעולה הזה, גרמניה איירליינס וקונדור מחזקות ומגדילות את רשת היעדים שלהם ומעתה יציעו ללקוחותיהן אינסוף אפשרויות משתלמות”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.