'הסלון האווירי' נפתח: וירג'ין אטלנטיק מתחדשת ומתרחבת

היום נפתחה תערוכת התעופה העולמית, 'הסלון האווירי', בנמל לה בורז'ה בפריס, ושי וייס, המנכ"ל הישראלי של חברת התעופה הבריטית, שחתם על רכישה משמעותית מחברת איירבוס, הכריז במסיבת עיתונאים: "הצמיחה המחודשת שלנו היא חיונית וקריטית"

וירג'ין אטלנטיקוירג'ין אטלנטיק. צילום 123rf

היום נפתחה בנמל התעופה לה בורז'ה בפריס תערוכת התעופה העולמית השנתית, המכונה 'הסלון האווירי' בשל חשיבותה בתעשייה, וכבר ביום הראשון ניתן לציין אירועים חשובים ומשמעותיים בענף התעופה העולמית.

יצרנית המטוסים האירופית הגדולה, איירבוס, הציגה ביום הפתיחה באופן רשמי את הגרסה החדשה ארוכת הטווח של A321neo, הנקראת A321XLR, שתושק ב-,2023 וכבר היום זכתה להזמנות רבות של חברות תעופה וחברות ליסינג בזכות הטווח המוארך והחיסכון של כ-30% בדלק.

חברת התעופה, שבלטה ברכישותיה ביום הראשון של היריד, הייתה וירג'ין אטלנטיק, שחתמה עם איירבוס הסכם מקיף לרכישה כוללת של 20 מטוסי A330-900, שיימסרו לחברה בין 2021 ל-2024. החברה תשתמש בגרסה החדשה והמשופרת של המטוס להחליף את הדגמים הוותיקים של A330-300 ו-A330-200.

"הצמיחה המחודשת שלנו היא חיונית וקריטית", אמר שי וייס, המנכ"ל ממוצא ישראלי של וירג'ין אטלנטיק, במסיבת עיתונאים בפתיחת התערוכה.

וייס ציין כי ההזמנה החדשה היא חלק מ"ההתחדשות הגדולה ביותר של הצי", הכוללת גם את הזמנת 12 המטוסים מדגם A350-1000, שהראשון ביניהם יימסר לחברה בקרוב.

נושאים שמוזכרים בידיעה