השטיח המעופף משיקה שירות חדש: flying safe

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בתוספת תשלום של 20 דולר לאדם, השירות החדש של השטיח המעופף מבטיח החזר כספי מלא לכל המזמינים בתא המשפחתי במקרה של תוצאה חיובית לקורונה או כניסה לבידוד
רשות האוכלוסין וההגירה
צילום: 123rf

לקראת פתיחת עונת התיירות וכדי לעודד את התייר הישראלי לשריין חבילות נופש לקיץ כבר מהיום, בחברת שטיח המעופף השיקו שירות חדש שיאפשר לקבל החזר מלא של מחיר החופשה במקרה של תוצאה חיובית לנגיף הקורונה או כניסה לבידוד בהוראת משרד הבריאות.

השירות ניתן בתוספת תשלום של 20 דולר לאדם במעמד ההזמנה.

השירות היא שכל אדם שנכלל בהזמנה ושילם על השירות יוכל לקבל החזר כספי מלא על החופשה במידה ואחד מהמזמינים נמצא חיובי או נדרש לבידוד.

אורן כהן מגורי, סמנכ”ל השיווק והמכירות בשטיח המעופף נותן דוגמה, “אם אחד מבני משפחה או חברים שהזמינו יחד חבילת נופש והוסיפו 20 דולר כל אחד על שירות flying safe, נמצא חיובי או יידרש לבידוד, כל יתר המזמינים שבאותה הזמנה יהיו זכאים לבטל את החופשה ולקבל החזר כספי מלא. זהו שירות חדש שאין שני לו שנועד לתת כמה שיותר בטחון ולייצר וודאות ללקוחות שלנו”.

עוד לדבריו, החזר כספי מלא יינתן גם במקרה שיעד החופשה יהפוך מירוק לאדום עם חובת בידוד בעת ההגעה, או שיוטל סגר מלא בישראל כולל נתב”ג. הביטול יתאפשר עד 48 שעות לפני הטיסה והחברה מתחייבת להחזיר את התשלום במלואו בתוך 10 ימים, למעט מחיר השירות – 20 דולר שלא יוחזר.

בשבוע שעבר, חברת השטיח המעופף יצאה במבצע של 200 שקל הנחה למציג תעודת מתחסן במעמד ההזמנה או למי שהשלים את החיסון הראשון ויציג את התעודה בהמשך. ההנחה תינתן לכל המשפחה הגרעינית כך שילדים להורים מחוסנים יזכו אף הם להנחה של 200 שקל כל אחד, המשמעות היא שגובה ההנחה יכול להגיע ל-800 שקל למשפחה בת 4 נפשות במידה ושני ההורים מחוסנים, 1000 שקל הנחה למשפחה עם שלושה ילדים וכן הלאה. תוקף המבצע עד 1 במארס.

בנוסף, השטיח המעופף הודיעה על תנאי ביטול גמישים להזמנות פסח (ליציאות של בין התאריכים 24.3-2.4) – ניתן לבטל עד 7 ימי עסקים לפני היציאה ללא דמי ביטול, מכל סיבה. להזמנות ביתר התאריכים – ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים לפני היציאה ללא דמי ביטול, מכל סיבה. החברה מתחייבת לזיכוי בתוך 10 ימי עסקים מרגע בקשת הביטול.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

7 מחשבות על “השטיח המעופף משיקה שירות חדש: flying safe”

 1. שישלחו לכם את התקנון והתנאים להחזר כספים.נראה לי אחיזת עיניים

 2. שטויות
  מה קורה במידה והשטיח מבטל את היציאה?
  אז נביא אישור מזוייף כמו כל המדינה.
  עוד ראיונות למה לא להזמין
  אל תהיו פריירים.

 3. סוכן ביטוח

  זה ביטוח לכל דבר ואם אין חברת ביטוח מאחרי זה אז לחלוטין לא חוקי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה