וירג'ין אטלנטיק: "הקו לתל אביב יהיה קו חזק לקרגו"

החברה הבריטית בחרה להפעיל את הטיסות היומיות בקו לונדון – ת"א, החל מ-25 בספטמבר, במטוס איירבוס A330-300, בו ניתן להוביל גם 20 טון של מטען. "אנו מצפים שהובלת המטען המסחרי תתרום משמעותית להצלחת הקו", אומר מנהל הקרגו בחברה

וירג'ין אטלנטיקוירג'ין אטלנטיק. צילום 123rf

כידוע, החל ב-25 בספטמבר יחל לפעול בתדירות יומית קו הטיסה החדש של וירג'ין אטלנטיק בין לונדון לתל אביב. אחד השיקולים המרכזיים של החברה, מלבד הפופולריות של הקו לנוסעים, היא האפשרות להטיס בין בריטניה לישראל מגוון מטענים מסחריים, ולכן גם נבחר לפעול בקו מטוס איירבוס A330-300, בו ניתן להוביל בבטן המטוס 20 טון של מטען.

דובר וירג'ין אטלנטיק ציין כי "הקו יאפשר שירות העברה מהיר של מגוון מוצרים מתל אביב, כגון: אבני חן, תוצרת חקלאית טרייה, מוצרי הייטק ואלקטרוניקה, תרופות ומשלוחים דחופים לשווקים מרכזיים בבריטניה ובארצות הברית, וכמו כן יציע מבחר אפשרויות לחברות המייצאות מגוון מוצרים לישראל".

שי וייס, מנכ"ל וירג'ין אטלנטיק, אמר: "הקו לתל אביב יהיה קו חזק לקרגו. תל אביב מייצגת הזדמנות פנטסטית עבורנו – כלכלת ישראל פורחת והיא אחד ממרכזי הטכנולוגיה המובילים בעולם".

דומיניק קנדי, מנהל מחלקת הקרגו של וירג'ין אטלנטיק, הוסיף: "זה קו חדש ומרגש לחברה ויציג את העוצמה שלנו בקשרים מהירים לארצות הברית וממנה ואת המומחיות המוכחת שלנו בהובלת מגוון סחורות לישראל וממנה. אנחנו יודעים, שהלקוחות שלנו יקדמו בברכה לא רק את הקיבולת הנוספת, אלא גם את ההזדמנות ליהנות מרשת הקווים העשירה שלנו ומרמת השירות. אנו מצפים שהובלת המטען המסחרי תתרום משמעותית להצלחת הקו".

נושאים שמוזכרים בידיעה