וירג’ין אטלנטיק: נמשיך להפעיל 2 טיסות שבועיות בין ת”א ללונדון למרות ההגבלות בבריטניה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאחר שבריטיש איירווייס החליטה בשבוע שעבר להשעות את טיסותיה בקו, אומר מנהל וירג'ין אטלנטיק בישראל על החלטת החברה להמשיך בטיסות: "אנו כאן לשמור על קשרים חיוניים בין המדינות ולהבטיח שכאשר תהיה אפשרות בחירה עם מי לטוס ללונדון, וירג'ין תהיה הבחירה הטבעית"
ווירג'ין אטלנטיק
מטוס ג'מבו של וירג'ין אטלנטיק. צילום: 123rf

וירג’ין אנטלנטיק תמשיך להפעיל בנובמבר טיסות דו שבועיות בקו תל אביב-לונדון.

בזמן שחברת בריטיש איירווייס החליטה על השעיית הטיסות הסדירות בין תל אביב ללונדון, כפי שפורסם לראשונה בפספורטניוז, לאור סיווגה של בריטניה כמדינה אדומה, הודיעה הבוקר (שלישי), חברת וירג’ין אטלנטיק כי תמשיך להפעיל את הקו במתכונת של טיסה דו שבועית.

הפעילות של הקו תהיה באמצעות מטוס הדרימליינר B787 ותהיה עבור אנשי עסקים, סטודנטים הלומדים בישראל ונוסעים הזקוקים להיכנס לארץ מסיבות של פיקוח נפש ותושבי אנגליה שחוזרים לארצם לאחר תקופה ממושכת.
הטיסה של וירג’ין אטלנטיק תמריא מנמה”ת בן גוריון בימי שלישי וחמישי בשעה 6:05 וההמראה מלונדון תהיה בימים שני ורביעי בשעה 21:30.

לבעלי אזרחות אמריקאית ומחזיקי גרין קארד, שירצו לטוס לניו יורק, מציעה החברה טיסות המשך בימי שלישי וחמישי.

ההמראה מהית’רו לניו יורק תהיה בשעה 10:50 כשעה וחצי בלבד מנחיתת המטוס מישראל ובימים שני ורביעי המראה מניו יורק תהיה ב-8:25 והנחיתה בהית’רו ב-20:05, כשעה וחצי בלבד לפני ההמראה חזרה לארץ.
ניק בטלס, מנהל הפעילות של וירג’ין אטלנטיק בישראל : “אנו מבינים שמדובר בתקופה לא שגרתית בה תדירות הטיסות ללונדון ולארה”ב נמוכה מהרגיל, אולם אנו כאן כדי לתת את השירות הטוב ביותר, לשמור על קשרים חיוניים בין המדינות ולהבטיח שכשתהיה אפשרות בחירה עם מי לטוס ללונדון, וירג’ין אטלנטיק תהיה הבחירה הטבעית”.
וירג’ין אטלנטיק ממשיכה להציע ללקוחותיה ללא תשלום, ביטוח מקיף של חברת Allianz Assistance כנגד וירוס הקורונה, שאינו מותנה בגיל הנוסע, במחלקה בה הוא טס, ביעד אליו הוא טס או במשך השהייה בו. כמו כן, מחזיקי כרטיסי Economy Classic ו- Delight יזכו למזוודות צ’ק אין (23 ק”ג) ללא עלות.

החברה אף הודיעה כי לא תגבה דמי שינוי על טיסות שהוזמנו לפני 31 בדצמבר 2020 אשר מועדן עד 31 באוגוסט 2021 , למימוש עד 31 בדצמבר 2022 .

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה