השר אקוניס לנתניהו: לבחון לעכב את סגירת שדה דב

שר המדע והטכנולוגיה פנה לראש הממשלה בבקשה לא לסגור את השדה התל אביבי: "שדה-דב משמש כעורק תחבורה ראשי וחיוני המחבר את העיר אילת"

שדה דבשדה דב. צילום: פספורטניוז

 

המאבק על סגירת שדה דב קיבל היום (שני) חיזוק כאשר שר המדע והטכנולוגיה, ח"כ אופיר אקוניס פנה בכתב לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בבקשה "לבחון מחדש ובהקדם את האפשרות לעכב את סגירת שדה דב".

בין השאר ציין ח"כ אקוניס: "לאור פניות רבות מאוד שאני מקבל הן מתושבי העיר אילת והן מתושבי ת"א, אני פונה אליך כדי לבחון את האפשרות לעכב את סגירת שדה דב, עד למציאת חלופה הולמת, ולמצער עד לאחר חגי תשרי, לפחות".

עוד כותב השר אקוניס: "שדה דב, משמש כעורק תחבורה ראשי המחבר את העיר אילת למרכז הארץ, כאשר חלק ניכר מהיוצאים והבאים לעיר אילת, עושים זאת דרכו, בלבד. בנסיבות אלה, סגירת שדה התעופה, מבלי שתמצא חלופה מתאימה, צפויה לפגוע משמעותית בעיר אילת ובתושביה. הדברים נכונים שבעתיים, בכל הנוגע לתושבי אילת הסובלים ממחלות כרוניות המחייבות טיפולים שוטפים באזור המרכז". עוד מזכיר בפנייתו שר המדע והטכנולוגיה כי: "ביתר שאת לקראת חופשת הקיץ והחגים הבאים לאחר מכן, אבקש לבחון מחדש ובהקדם את האפשרות לעכב את סגירת שדה התעופה בעת הנוכחית, במטרה לבחון חלופות לעניין".

 

נושאים שמוזכרים בידיעה