חדש בישראייר: שינוי מועד הטיסה באתר האינטרנט

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
השירות החדש יאפשר ללקוחות ישראייר לבצע שינוי במועד הטיסה עד 5 שעות לפני מועד ההמראה. בשלב זה השירות זמין בטיסות הפנים-ארציות ובהמשך גם בטיסות בינלאומית. כמה עולה השירות החדש?
ישראייר
מטוסי ישראייר. צילום: עידו וכטל

חברת ישראייר משיקה היום (חמישי) מוצר שירותי חדש. מעתה ניתן לבצע שינוי במועד הטיסה באמצעות אתר האינטרנט של החברה. עד כה האפשרות שעמדה בפני לקוחות שרצו לבצע שינוי הייתה באמצעות שליחת אימייל או ביטול כרטיס טיסה ורכישת כרטיס חדש.

בשלב ראשון, השירות יהיה זמין בטיסות הפנים-ארציות ובשלב שני גם בטיסות בינלאומיות. מישראייר נמסר כי במסגרת השירות החדש ניתן לבצע שינוי עד 5 שעות לפני מועד הטיסה. השינוי יהיה כרוך בתשלום של 30 שקל. במידה ובמועד השינוי המחיר המוצג במערכת יהיה גבוה מהמחיר בו נקנה הכרטיס יתווסף ההפרש בין סכום הכרטיס שנקנה לזה הקיים במערכת. לא יינתן החזר במידה וסכום הכרטיס במערכת יהיה נמוך יותר מזה שנקנה. בכל מקרה לא יתאפשר לבצע שינוי במידה וכבר בוצע צ’ק אין.

גיל סתיו, סמנכ”ל השיווק והמכירות של החברה: “ישראייר אשר פעלה לאורך כל תקופת המשבר בטיסות חילוץ, מטען, הבאת עולים ושימרה את הנתיב בין אילת למרכז, תמשיך להוביל, ליצור ולחדש. צעד זה מהווה קפיצת דרך משמעותית במענה הניתן ללקוחותינו. כלי חדש זה נותן ללקוח לנהל באופן עצמאי בכל עת תוך שניות בודדות את האפשרות לבצע שינויים ומתאים במיוחד עבור תושבי העיר אילת אשר טסים אתנו באופן תדיר ומבצעים שינויים רבים”.

גבי שגיא, סמנכ”ל מערכות המידע: “אנו נרגשים להשיק שירות ייחודי זה אשר מצטרף לרשימה ארוכה של שירותים ושיפורים אשר עבדנו עליהם לאחרונה, לאור הצרכים שעולים מקהל לקוחותינו. בקרוב נוכל להציע שירות זה גם לטסים בטיסותינו לחו”ל”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “חדש בישראייר: שינוי מועד הטיסה באתר האינטרנט”

  1. וואלה? חדשות מרעישות. כנראה החברה היחידה עד היום שלא איפשרה את זה. תיסלם ישראייר, אתם עכשו ממש ברמה של החברות הטובות בעולם.

  2. לטוס רק בישראייר.בזמן הסגר דאגו לאילתים😍😍אלופים בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה