לופטהנזה החלה היום לחסן את עובדיה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
זאת בעקבות ביטול סדרי העדיפות בגרמניה, כשכל גילאי 12 ומעלה זכאים מעתה לחיסון. ראשונים יחוסנו עובדי החברה המקיימים מגע ישיר עם נוסעים: צוותי המטוסים והצ'ק-אין
לופטהנזה
צילום: 123rf

לצד מעסיקים גדולים רבים בגרמניה, לופטהנזה החלה היום לחסן את עובדיה. החלטת החברה באה על רקע ביטול רשימת עדיפות החיסונים, כשמעתה כל גילאי 12 ומעלה בגרמניה זכאים לחיסון. בעבר הוצעו חיסונים רק עפ”י סדרי עדיפות לגילאים מבוגרים או לחולים.
לופטהנזה החלה לחסן את עובדיה בשלושה אתרים בגרמניה. עפ”י ממשלת גרמניה, 702,000 מנות של חיסון פייזר-ביונטק יועברו לרופאי החברה ברחבי הארץ השבוע, ועוד 602,550 מנות בשבוע הבא. עפ”י לופטהנזה, החברה מצפה שתוכל לחסן 2,000 אנשים בשבוע הראשון.
חברת התעופה ממקדת את החיסונים הראשונים לעובדים בתפקידים מול לקוחות, כגון: צוות הטיסה וצוות הצ’ק-אין. נראה כי חברת התעופה לא תצטרך לחסן עובדים מבוגרים או הסובלים ממצב בריאותי, מכיוון שכבר היה צריך לחסן אותם במסגרת קמפיין החיסונים הכללי במדינה.
המהלך בוודאי יתקבל בברכה על ידי עובדי לופטהנזה, שיזכו ככל הנראה להתחסן מהר יותר מאשר באמצעות הזמנת תור רגילה.
ראוי לציין כי בהסן, המדינה הפדרלית בה שוכנת פרנקפורט, בסיס הבית של לופטהנזה, כ-470,000 איש מקבוצות העדיפות עדיין מחכים לחיסונים. המשמעות היא שאנשים ללא עדיפות יצטרכו להמתין עוד זמן רב לקבלת חיסון במרכז חיסונים ממלכתי.
חיסון הקורונה אינו חובה בגרמניה, וגם לא בלופטהנזה, שרק ממליצה לעובדים להתחסן, בניגוד לחברות תעופה אחרות המחייבת את עובדיהן לקבל חיסון.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה