ממן לפספורטניוז: “אין שום סיבה לפאניקה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בזמן שנגיף הקורונה מהלך אימים על התעופה המסחרית, ענף המטענים - בנסיקה. אורון טאוסיג, מנהל מסוף המטענים של ממן: "ביומיים האחרונים טיפלנו ב-7 מטוסי מטען פריקה והעמסה שפרקו מאות טון של דגים, בשר, פארמה, חומרי גלם, טקסטיל ועוד"
ירידה של 61% בהטסת מטענים במטוסי נוסעים
צילום: 123rf

 

בדומה לסופרמרקטים ולעסקי החיטוי, כך גם ענף הטסת ופריקת המטענים משגשג ככל שבהלת הקורונה הולכת ומעמיקה.

“אין שום סיבה לפאניקה. טיסות המטען מלאות וימשיכו להיות מלאות למרות המשבר בענף התעופה. המטענים ממשיכים לזרום. חברות התעופה ממשיכות להזרים מטענים למדינת ישראל. להגדיל את כמות הטיסות המטען”, אומר לפספורטניוז אורון טאוסיג, מנהל מסוף המטענים של ממן בנמל התעופה בן גוריון.

עוד לדבריו, “ענף התעופה, אחד הנפגעים הגדולים ביותר מהשפעות נגיף הקורונה, ספג הפסדים רבים שמוערכים בעשרות מיליארדי דולרים, חברות מצמצמות את פעילותן בעקבות ביטולים רבים של נוסעים ואין הזמנות לטיסות עתידיות. לעומת זאת, ענף המטענים ממשיך לפעול ואף צפוי לגדול בטיסות מטען בעקבות הירידה בטיסות המסחריות”.

לדברי טאוסיג, ממן, המטפלת בכ-60% מהמטענים המגיעים ויוצאים מישראל, ממשיכה לקלוט את כל סוגי המטענים כולל מטעני קירור, מזון ופארמה. “לראייה, אנו פועלים מסביב לשעון 24/7 על מנת להבטיח את הגעתן ויציאתן של טיסות המטענים מישראל. ביומיים האחרונים טופלו ע”י ממן 7 מטוסי מטען פריקה והעמסה שפרקו מאות טון של דגים, בשר, פארמה חומרי גלם, טקסטיל, מוצרי צריכה, חלקי חילוף ומוצרי חשמל. אמש, נחתו בישראל מטוסי מטען של חברת קאל ואל על שפרקו מעל 150 טון דגים, 20 טון של ביצים ו-10 טון של תוצרת חקלאית”.

לקראת חג הפסח מוסיף טאוסיג: “מסוף המטענים של ממן ערוך לכל תרחיש גם מבחינת מצבת כוח האדם, יכולות פריקה וטעינה ויכולות האחסון בקירור”.

 

ממן
“ערוכים לכל תרחיש”. אורון טאוסינג, מנהל מסוף המטענים של קבוצת ממן. צילום: יח”צ

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה