מנכ”ל אשת טורס לעובדיו: “פועלים שהחברה תצא חזקה יחסית מהמשבר”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הבעלים של חברת אשת טורס, אפרים קרמר, במכתב לעובדי החברה שמרביתם בחל"ת, מגולל את תוכנית החברה ליציאה ממשבר הקורונה. . "למרות שממשלת ישראל טרם פרסמה אסטרטגיה ברורה ליציאה מהמשבר, אנחנו באשת טורס כבר נערכים עם תכנית סדורה ליציאה". כמה זמן מעריך קרמר ייארך תהליך התאוששות של החברה?
אפרים קרמר. צילום: יח
אפרים קרמר. צילום: יח"צ

אפרים קרמר, הבעלים ומנכ”ל חברת אשת טורס, שלח לעובדיו אגרת חג שמח הכולל גם התייחסות כיצד בכוונת החברה לצאת ממשבר הקורונה.

וכך הוא כותב לעובדיו, “הפעם אני שולח את ברכת הפסח ועימה דיווח על מצב החברה ותכניותיה במייל במקום ההתכנסות המסורתית של העובדים במרכזי תל אביב ואשקלון. אנו שרויים בתקופה מיוחדת, נגיף הקורונה תוקף את מדינות העולם ובכלל זה את מדינתנו האהובה – מדינת ישראל. מאז תחילת חודש מרץ יצאו כ-220 עובדים לחופשה ללא תשלום ונשארו בחברה כ-25 עובדים פעילים העוסקים במשימות גביה, תשלומים דחופים קשר עם לקוחות ופיתוח טכנולוגי”.

עוד כותב קרמר, “משבר הקורונה הינו המשבר הגדול ביותר שתוקף את העולם מאז מלחמת העולם השנייה. החיים של כולנו משתנים. העולם אחרי הקורונה יהיה יותר צנוע, יותר קשוב לבריאות תושבי העולם, יותר נקי ויותר ערני למגבלות האקולוגיות/סביבתיות של כדור הארץ. המירוץ הצרכני יואט. תעשיית התיירות תצטרך להתאים עצמה לדרישות בריאות חדשות ולטעמי צריכה חדשים. המשבר הפך ממשבר בריאותי למשבר כלכלי. כלכלות העולם נעצרו, הכלכלה הישראלית נעצרה וגם פעילות חברת אשת טורס הודממה”.

עוד הוא כותב, “כל אחד מאיתנו מרגיש המשבר הכלכלי בחייו האישיים וכל אחד מאיתנו יאלץ לבצע התאמות כלכליות. למזלנו למעט מקרים ספורים לא ידוע לי על חולים בין עובדי אשת טורס ובני משפחותיהם”.

באגרת חושף קרמר בפני העובדים את תכנית החברה ליציאה מהמשבר: “למרות שממשלת ישראל טרם פרסמה אסטרטגיה ברורה ליציאה מהמשבר הרי אנחנו באשת טורס כבר נערכים עם תכנית סדורה ליציאה מדורגת ובשלבים כדלקמן:
• עם פתיחת בתי המלון בישראל אנו נחדש פעילות תיירות פנים בודדים והפעילות המוסדית עבור מערכת הביטחון.
• מספר שבועות לפני חידוש טיסות אל על והחברות האירופיות המובילות אנו נחדש את הפעילות הקמעונאית שלנו בתיירות יוצאת ובדגש על קמעונאות דיגיטלית.
• אנו מקווים שהממשלה תאפשר לנו לחדש הנופשונים שלנו לחו”ל כבר בקיץ זה ובמקרה כזה אנו מתכוונים להפעיל את האופרציות שלנו לחופי הים השחור, לאיי יוון ולמקומות נוספים.
• אנו מקווים שנוכל לחדש את הטיולים המאורגנים מחגי תשרי.
• הפעילות הקבוצתית בתיירות פנים ובתיירות יוצאת תתחדש רק ברבעון אחרון של 2020 או ברבעון ראשון של 2021.

לאורך כל התקופה אנו שוקדים ללא הפסקה על פיתוח הפלטפורמה הטכנולוגית שלנו. אנו מאמינים שמשבר הקורונה רק יאיץ את המגמה של המעבר מהסביבה הפיזית לסביבה הווירטואלית בכל אחד מתחומי חיינו וגם בתעשיית התיירות”.

יחד עם זאת, מציין קרמר כי, “המועד המדויק לחזרה לפעילות תלוי בהחלטות ממשלת ישראל. סביר שהחזרה לעבודה תתחיל במהלך חודש מאי. החזרה תבוצע הדרגתית בהתאם להתפתחות הביקוש של הציבור הישראלי למוצרי תיירות. יש לקחת בחשבון כי המצב הכלכלי בישראל יגרום לצמצום בכוח הקניה של הציבור הישראלי. אנחנו מקווים שלמרות המצב הכלכלי יתעורר פרץ של רעב למוצרי תיירות לאחר תקופה ארוכה של סגר ולחצים. אנו פועלים שאשת טורס תצא חזקה יחסית מהמשבר אנחנו מתכננים כניסה לתחומי תיירות חדשים המתאימים לצורכי השוק החדשים, עם פרויקטים חדשים והרבה תכניות לעתיד”.

קרמר כותב עוד לעובדיו, “נעשה מאמץ למצוא עבודה לכל עובדי החברה, אך סביר שתהליך ההתאוששות של החברה יארך בין חודש לשנה מהיום. אנו מבקשים שתהיו בקשר עם המנהלים שלכם, תשמרו על עצמכם ובני משפחותיכם. במקרה שאתם נתקלים במשברים אישיים משמעותיים תפנו אלינו ואנו נעשה לעזור גם בעצה וגם בתמיכה כלכלית”.

קרמר מסיים את מכתבו באופטימיות , “אנא זכרו שכל משבר טומן בחובו אתגרים חדשים והזדמנויות חדשות. אני מברך אותכם בברכת חג שמח”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “מנכ”ל אשת טורס לעובדיו: “פועלים שהחברה תצא חזקה יחסית מהמשבר””

  1. יהודה נתנזון

    חג פסח שמח לכם חבריי באשת טורס
    אני נפעם ממילותיו של כב’ המנכ”ל
    לדבר הוא יודע ובתקווה שגם ליישם את הדברים ,
    בברכה , יהודה נתנזון שרותי נסיעות ותיירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.