מנכ”ל יאט”א: ננתק את כל סוכן נסיעות שלא ישלם ל-BSP

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מתיחות בענף הנסיעות, על רקע איום סוכני הנסיעות שלא לשלם למסלקה כפי שנחשף בפספורטניוז. התאחדות סוכני הנסיעות תקבל היום חוות דעת משפטית בנושא, ואחד ממשרדי הנסיעות הגדולים בישראל שלח ל-BSP מכתב עם חוות דעת משפטית מדוע הוא אינו חייב לשלם כעת
צילום: 123rf
צילום: 123rf

 

הדרמה בענף הנסיעות נמשכת גם הבוקר, סביב המאבק בין סוכני הנסיעות למסלקת ה-BSP. כפי שנחשף ב’פספורטניוז’, הסוכנים הודיעו כי לא ישלמו החודש למסלקה, לאור זאת שחברות התעופה לא מבצעות להם קיזוז על הטיסות שכבר בוטלו. לסוכני הנסיעות נאמר כי אם יהיה צורך יקזזו להם בחודש הבא, אך בגלל העדר פעילות, הסוכנים חוששים שלא יוחזר להם הכסף.
מאחורי הקלעים, מתנהלות שיחות בין התאחדות סוכני הנסיעות לקובי זוסמן, מנכ”ל יאט”א בישראל, שדורש שהתשלום יבוצע בכל מקרה . לפספורטניוז נודע כי זוסמן אמר באותן שיחות  כי ינתק באופן מיידי כל סוכן שלא ישלם ל-BSP. “אם כולם לא ישלמו,  ננתק את כולם” הזהיר זוסמן.
סוכני הנסיעות מתכוונים ללכת עד הסוף, ופנו לעו”ד דרור שטרום לקבלת חוות דעת משפטית בנושא.

 קובי זוסמן. צילום: יח”צ

בינתיים, אחד מסוכני הנסיעות הגדולים בישראל ,שלח ל-BSP חוות דעת משפטית בה מנומק מדוע הוא אינו צריך לשלם את התשלום כעת. כמו כן, נעשתה ע”י סוכנים פנייה לחברת אל על שתסכים לדחות את התשלום החודש, ומסתמן כי אל על תסכים לדחות, זאת גם על רקע תשלום עמלות היתר שהיא אמורה לשלם, ובחודש הבא לא נראה כעת שיהיה לה ממה לקזז.
אחד הסוכנים הגדולים מתכוון לפנות היום לחברת טורקיש איירליינס ולבקש את הסכמתה לדחיית התשלום. אם אכן טורקיש איירליינס שממשיכה לפעול בארץ עם שתי טיסות יומיות תסכים שהסוכנים לא ישלמו יחד עם אל על, זה יעמיד בסימן שאלה את התשלום שאמור להתבצע למסלקה.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה