מסכמים את 2019: מיהי חברת התעופה הדייקנית בעולם?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
Cirium, החברה הבינלאומית לניתוח מידע של ענף התעופה והתיירות, פרסמה נתונים עדכניים של ביצועי חברות התעופה ונמלי התעופה ברחבי העולם בשנה החולפת. התוצאות המלאות בכתבה לפניכם

עפ”י הנתונים המסכמים של השנה החולפת, אי אפשר להימנע מן הקביעה החד משמעית: כל הכבוד לרוסיה!

Cirium – החברה הבינלאומית לניתוח ומידע של ענף התעופה מעסיקה יותר מ-500 עובדים העוקבים אחר הנעשה בעולם התעופה. המחקר On-Time Performance מתפרסם מדי שנה בשנה, זה 11 שנים.

הנתונים הסופיים לשנת 2019, מציבים את איירופלוט, חברת התעופה הלאומית של רוסיה, במקום הראשון בדייקנות בין חברות התעופה הבינלאומיות הגדולות, ואת נמל התעופה שרמטייבו במוסקבה כנמל התעופה המוביל בעולם בדייקנות פעילותו.

עפ”י הנתונים המסכמים לשנת 2019, 86.7% מהטיסות של איירופלוט פעלו לפי לוח הזמנים.

במקום השני דורגה ANA היפנית – דיוק של 86.3%, ובמקום השלישי דלתא אייר ליינס האמריקנית – דיוק של 85.7%. אחריהן: AZUL הברזילאית, JAL היפנית, אליטליה, אייר פראנס, אמירייטס, קוריאן אייר ו-SAS.

חברת LATAM הדרום אמריקאית צויינה כבעלת הדירוג הגבוה ביותר בקטגוריית רשת הטיסות הגלובלית של חברות התעופה, כאשר 86.7% מהטיסות  שלה הגיעו בזמן.

 

צילום: יח”צ

 

בדירוג נמלי התעופה הבינלאומיים הגדולים בעולם – נמל התעופה שרמטייבו במוסקבה ניצב במקום הראשון ברמת דיוק יוצאת דופן של 95.01%. דהיינו, יותר מ-95% מהטיסות המריאו בזמן. במקום השני דורג נמל התעופה של גואנגז’ו בסין – דיוק של 92.52%, ובמקום השלישי נמל התעופה של שנחאי – דיוק של 91.04%.

טיסה מוגדרת כעומדת במבחן הדיוק אם המטוס מגיע לשער לא יאוחר מ-15 דקות לאחר זמן ההגעה המתוכנן.

ג’רמי בואן, מנכ”ל Cirium, אמר: “אנו מיישמים את הרמה הגבוהה ביותר של ניתוח הנתונים כדי ליצור את סקירת הביצועים המלאה, ואנחנו שמחים לבשר כי איירופלוט עלתה על חברות תעופה מובילות אחרות כחברת התעופה המובילה בדייקנות בעולם… השנה המצליחה של רוסיה נמשכת כששדה התעופה הבינלאומי של שרמטייבו במוסקבה זכה גם הוא במקום הראשון כשדה התעופה הדייקן בעולם”.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה