סיישל קרובה מתמיד

משרד התיירות של איי סיישל ערך השבוע במלון סטאי תל אביב אירוע השקה לרגל תחילת קו הטיסות הישיר של אייר סיישל החל מחודש נובמבר הקרוב.

איי סיישל. צילום: 123rf

לרגל השקת קו הטיסות החדש של חברת אייר סיישל קיימה לשכת התיירות של אייר סיישל מפגש חגיגי בישראל.

לאירוע החגיגי שהתקיים במלון סטאי ביפו, בו בהשתתפו בכירים ובכירות ממשרד התיירות של איי סיישל, נציגי חברת התעופה אייר סיישל ומשלחת של יותר מ-10 אנשי תיירות מאיי סיישל.

מנכ"לית משרד התיירות של סיישל שרין פרנסיס, הציגה את היעד האטרקטיבי שהופך קרוב וזמין יותר מתמיד גם בזכות הטיסות הישירות והסדירות שיחלו מ-27.11 בתדירות של פעם בשבוע.

לאלו שבינכם שאולי שחששו עד עתה מזמן הטיסה הארוך בין ישראל לאיי סיישל, הרי שמשך הטיסה מתל אביב לסיישל יהיה כ-6:20 שעות בלבד.

הקו בין ישראל לסיישל יפעל אחת לשבוע בימי רביעי – המראה מנתב"ג  ב-23:55 ונחיתה בסיישל ב-08:25. הטיסה חזור תמריא ב-17:30 ותנחת בישראל ב-21:50, כ-6 שעות וחצי של טיסה. החברה פותחת את הקו עם מחירי הרצה של כ-700 דולר (לאחר ההרצה המחיר לא יעבור את רף ה-1,000 דולר). טיסת הלוך ושוב הכוללת מזוודה עד 30 ק"ג (40 ק"ג במחלקת עסקים), בחירת מושבים ואוכל בטיסה.

מטוס האיירבוס 320neo יטוס בתצורה של 156 מושבים במחלקת תיירים ועוד 12 מושבים במחלקת עסקים. בנוסף החברה תפעיל טיסה נוספת במהלך חופשת הפסח לטובת הקהל הישראלי.

 

 

מנכ"לית משרד התיירות שרין פרנסיס. צילום: יח"צ

 

ניתן למצוא באיי סיישל חופים מרהיבים ונופים קסומים, פעילויות אקטיביות ומשפחתיות, ספורט ימי, צלילה, פארקים בסגנון טרופי עם בעלי חיים ייחודיים, ומלונות מרמת 3 עד 5 כוכבים בעלות של החל מ-50 אירו ללילה ועד 500 אירו ללילה ויותר.

מנכ״ל חברת התעופה אייר סיישל, רמקו אלטיוס, אמר שהטיסות שמכירתן החלה יעלו החל מ-699 דולר הלוך ושוב בשירות מלא, כולל מזוודה עד 30 ק"ג ( 40 ק"ג במחלקת עסקים), טרולי וארוחה חמה. פספורטניוז ראיינה את רמקו אלטיוס בעת שהותו בארץ.

אתיופיאן איירליינס וטורקיש איירליינס גם הן מציעות טיסות נוחות לסיישל דרך אדיס אבבה ואיסטנבול ובוודאי יציעו גם הן בקרוב מחירים מיוחדים, מה שיאפשר מגוון אפשרויות בחירה לנוסע ודרך קלה ונוחה להגיע לאיי סיישל.

 

 

איי סיישל. צילום: משרד התיירות של סיישל

 

נושאים שמוזכרים בידיעה