שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

מתרחבת: קבוצת ג'נסיס מרחיבה את פעילותה גם למגזר הערבי

הודיעה כעת על צירופו של רמזי חמיס לחברה ועל פתיחתו של סניף ראשון של הקבוצה בנוף הגליל (נצרת עילית). הסניף החדש יעסוק בשיווק מוצרי תיירות, לרבות קשרי תיירות חזקים עם ירדן, מצריים, איחוד האמירויות הערביות ובחריין
זאב הורן, בעלי ג'נסיס. צילום באדיבות קבוצת הורן

קבוצת התיירות ג'נסיס ממשיכה להרחיב את פעילותה.

החברה הפעילה בתחומי התיירות היוצאת, הנכנסת ותיירות הפנים, מבססת את פעילותה במגזרים נוספים והודיעה כעת על צירופו לחברה של רמזי חמיס, ועל פתיחתו של סניף ראשון של הקבוצה בנוף הגליל (נצרת עילית).
הסניף החדש יעסוק בשיווק מוצרי תיירות, לרבות קשרי תיירות חזקים עם ירדן, מצריים וכמובן עם איחוד האמירויות הערביות ומדינת בחריין. פעילות הסניף תחת ניהולו של רמזי חמיס תתמקד במתן מענה לכל סוכני הנסיעות ופעילויות שיווק ומכירות של מוצרי תיירות לכלל הציבור.
רמזי חמיס (62) מילא בשני העשורים האחרונים שורת תפקידי ניהול בכירים בענף הנסיעות והתיירות היוצאת. בין היתר ניהל את חברת "טיולי אלון" בנצרת עילית, הקים וניהל את סניף ארקיע בנצרת – "כנפי רקיע", ניהל את סניפי "אופיר טורס" בעפולה ובנצרת וכן כיהן בשורת תפקידים בקבוצת "תלמה".
עם כניסתו של רמזי חמיס לג'נסיס, ארגן משלחת משותפת של ישראלים ופלשתינים לסופיה למפגשים וסדנאות משותפות. המשלחת עתידה לצאת באמצע יולי.
אמיר הלה, מנכ"ל ג'נסיס תיירות יוצאת ופנים: "אנו מברכים על הצטרפותו של רמזי חמיס לקבוצה. אין ספק כי הוא מהווה תרומה משמעותית להפיכתה של ג'נסיס לכוח מניע בענף. כפי שהצהרנו, ג'נסיס נמצאת כעת בעיצומה של תנופת פעילות וכניסה לשווקים חדשים. המגזר הערבי הוא כוח צרכני עולה בענף התיירות ובכלל המשק ואנו משוכנעים כי יחד עם רמזי נצליח לספק גם לקהל זה את סל המוצרים והשירותים המשתלם והטוב ביותר בענף התיירות".

מימין: חמיס וזאב הורן. צילום: ג׳נסיס
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.