שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

סוכני התיירות הנכנסת מתכוונים לפתוח בהליכים משפטיים נגד המדינה: "קצה נפשנו בהבנה ובהמתנה"

בלשכת מארגני תיירות נכנסת בישראל זועמים על ההתנהלות: "קצה נפשנו בהבנה ובהמתנה. השיח עם הגורמים הממשלתיים עקר מכל תכלית ותוצאה". הלשכה ליו"ר ועדת הכספים:" ללא התערבותך אנחנו נקרוס"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החזרת כספים
צילום: 123rf

בלשכת מארגני תיירות נכנסת החליטו לפתוח בהליך משפטי נגד המדינה על כך שטרם העבירה להם את תקציב התמיכה, הכולל הוצאות קבועות, החל מחודש יולי 21. "יש תקציב, אך בגלל עתירת התאחדות סוכני הנסיעות לבג"צ והחשש ששוב תעתור, לא נמצאה עדיין הדרך להעברת הכספים", מציינים בלשכה.

יוסי פתאל, מנכ"ל הלשכה זועם על ההתנהלות: "קצה נפשנו בהבנה ובהמתנה. השיח עם הגורמים הממשלתיים עקר מכל תכלית ותוצאה. הייעוד והאפקטיביות הם הדברים האחרונים שמעניינים אותם. הספר הקדוש עבורם הוא ספר הנהלים והתהליכים. אף אחד בבירוקרטיה לא נמדד על תוצאות".

כמו כן, בעקבות הסחבת, מלבד הצעדים המשפטיים, הנהלת הלשכה החליטה על העסקה מחודשת של חברת לובינג שתפעל בכנסת, ובעיקר בקרב חברי ועדת הכספים, לקראת העברת חוק התקציב בשבועות הקרובים.

במכתב ששלחה השלכה ליו"ר ועדת הכספים, ח"כ אלכס קושניר, בעניין תמיכה בהוצאות קבועות היא טענה, בין השאר: "הבטחות הוועדה לסייע לענף התיירות הנכנסת אינן מתקיימות". עוד מציינים במכתב כי: "מאז חודש מרץ 2020 ועד היום, מנועים מארגני התיירות הנכנסת לישראל לפתוח את עסקיהם בהוראת המדינה. ללא התערבותך אנחנו נקרוס, והמחיר הכלכלי שיידרש אינו עומד בשום פרופורציה לתקציבים המובטחים הנדרשים כדי להבטיח את המשך קיומנו".

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

4 תגובות

  1. בנינו במשך שנים לאט לאט חברת הסעות לתיירות בלבד מיניבוסים מיוחדים איפה המדינה שלקחה שנים מיליונים מס איפה

  2. כל מילה סלע!!

    שחברת כנסת אלכס תהייה רעבה ללחם נראה אותה
    אני חושבת שכל מערכת האוצר צ3יכה לשבת עם כץ
    שיסביר להם איך לעבוד ומה המתכון שלו להשאיר עסקים מעל המים. אני שמאלנית אך כץ בין הטובים ואני מודה לו

  3. קצת סבלנות יוסי פתאל . מה החפזון ? אנשי רשות שדות התעופה ומשטרת ההגירה טרם התחילו אפילו את הקורס וההשתלמות לספירת התיירים באמצעות עמדת הספירה האוטומטית שתגבה אותם ואשר בימים הקרובים ייצא המכרז המיוחד לחברות הישראליות (המקורבות) אשר יכולות לעמוד במכרז . בתקווה שעוד מספר חודשים יוודעו תוצאות המכרז (לאחר הערעורים , הבג"צים והתשלומים לגוזרי הקופונים) או אז תקוות הממשלה כי המפעל היצרן הזוכה יסיים המלאכה תוך כשנה . תקופת הפיילוט מבטיחים לנו תהיה קצרה ככל שניתן וייתאפשר ואו אז יציבו את כל העמדות בהנחה שעד אז גם קורס ה"סופרים" המומחים יסתיים . כל זאת בתקווה כמובן שתחזיתו של שר הבריאות הבטוח כי יהיו וואריינטים נוספים לא תתממש .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.