סטריק דהאן וצחי לוי מונו למנכ"לים משותפים של מלונות טמרס

פרסום ראשון: סמנכ"לית השיווק והמסחר של רשת המלונות וסמנכ"ל הכספים של הרשת ישמשו כמנכ"לים משותפים במקומו של רפי וינר. לוי, אחראי גם על תחום הרכש, הביקורת והמיחשוב ברשת

כחצי שנה לאחר ההודעה על עזיבתו של רפי וינר את תפקיד מנכ"ל רשת מלונות טמרס,, ממנה רשת המלונות  את ענת סטריק דהאן, סמנכ"לית השיווק והמסחר ואת צחי לוי, סמנכ"ל הכספים של החברה, למנכ"לים משותפים של רשת המלונות המנהלת כיום שישה מלונות.

סטריק דהאן, סמנכ"לית השיווק והמסחר של רשת המלונות, מהוותיקות והבכירות בענף המלונאות בישראל, משמשת גם כיו"ר ועדת השיווק של התאחדות המלונות, מאז חודש מאי 2017, הובילה מהלכים משמעותיים ברשת מלונות טמרס ונחשבת למוערכת מאוד בענף המלונאות ובעבר היתה גם בתפקיד סמנכ"לית השיווק והמכירות של רשת מלונות פתאל והיתה ממייסדות הרשת. בנוסף שימשה בתפקידי ניהול שיווק ומכירות ברשתות בתי המלון הבינלאומיות הולידיי אין וסונסטה.

לפני כשלושה חודשים הודיעה סטריק דהאן, שהיתה יד ימינו של רפי וינר במשך שנים רבות, כי החליטה לעזוב את רשת המלונות, לאחר שמונה שנים בתפקיד, אולם לבסוף סיכמה את הישארותה וקידומה ברשת טמרס וכעת כאמור, היא צפויה לקבל את שרביט הניהול ולהוביל את הרשת יחדיו עם צחי לוי, סמנכ"ל הכספים של הרשת.

לוי , רואה חשבון ובעל תואר שני בחשבונאות באוניברסיטת בר אילן, בעל תואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת חיפה והוא מכהן כסמנכ"ל כספים של הרשת. לוי כיהן בעבר כסמנכ"ל כספים בחברת טמרס נדל"ן שמוזגה לחברת בריטיש ישראל. משנת 2000 ועד 2009 ,טמרס נדל"ן עסקה בהקמת מבני משרדים ומבני מסחר והשכרתם. בעבר בעבד בתפקידי חשבות בחברות נדל"ן, בורסאיות ופרטיות והוא נחשב לאיש מקצוע מוערך ואהוד ברשת המלונות.

נושאים שמוזכרים בידיעה