סינגפור איירליינס גייסה יותר מ-10 מיליארד דולר

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
באמצעות הנפקה חדשה, הלוואות וקווי אשראי בנקאיים, החברה מבטיחה את עתידה, "ותמשיך לפעול בצורה מכובדת בתגובה לתנאי השוק המתפתחים", לדברי המנכ"ל
סינגפור איירליינס
צילום: shutterstock

סינגפור איירליינס (SIA) הודיעה היום, כי היא גייסה אמצעי נזילות חדשים בהיקף של יותר מ-10 מיליארד דולר באמצעות הנפקה חדשה, כמו גם באמצעות שילוב של מסגרות אשראי מאובטחות ולא מאובטחות. אמצעי הנזילות החדשים מציבים את החברה בעמדה איתנה בהתמודדות מול השלכות משבר הקורונה.
חברת התעופה הסינגפורית הבטיחה נזילות בסך 8.8 מיליארד דולר באמצעות השלמה מוצלחת של ההנפקה ב-5 ביוני. עוד 900 מיליון דולר גויסו באמצעות הלוואות ארוכות טווח, שהובטחו לרכישת חלק ממטוסי איירבוס A350-900 ומטוסי בואינג 787-10.
בנוסף, החברה ארגנה קווי אשראי חדשים והלוואה לטווח קצר אצל מספר בנקים, המספקים נזילות חדשה נוספת בהיקף של יותר מ-500 מיליון דולר.
כמו כן, כל ההתחייבויות הכספיות של החברה, שהיו אמורות להיפרע במהלך 2020, נדחו לשנת 2021 והלאה, ובכך הבטיחו עוד יותר מ-1.7 מיליארד דולר בנזילות.
במהלך תקופה זו של אי ודאות, סינגפור איירליינס גם תמשיך לבחון אמצעים נוספים להגדלת הנזילות במידת הצורך, לדברי החברה. עד יולי 2021 החברה שומרת על האופציה לגייס עוד 6.2 מיליארד דולר באמצעות הנפקת אגרות חוב להמרה, אשר יספקו נזילות נוספת במידת הצורך.
מנכ”ל סינגפור איירליינס, גו צ’ון פונג, אמר: “אנו אסירי תודה על התמיכה החזקה של בעלי המניות בהנפקה המוצלחת שלנו, שהבטיחה את עתידה של החברה בתוך משבר בריאותי וכלכלי חסר תקדים. אנו מודים גם לבנקים במערכת היחסים שלנו על תמיכתם בהארכת הלוואות נוספות מאובטחות ולא מאובטחות, כמו גם על קווי האשראי. סינגפור איירליינס תישאר איתנה וזריזה בתקופה זו של אי ודאות רבה, ותמשיך לפעול בצורה מכובדת בתגובה לתנאי השוק המתפתחים”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה