שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

בסכיפהול מנסים להתגבר על העומסים

רשויות סכיפהול, נמל התעופה הבינלאומי של אמסטרדם, מפרסמות כי בחודש אוגוסט, יוכלו לטוס לכל היותר 73,000 נוסעים מדי יום והודיעו לחברות התעופה ומארגני הנסיעות להיערך בהתאם
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
נמל סכיפהול
נמל סכיפהול. צילום: shutterstock

רשויות התעופה בסכיפהול, שדה התעופה הבינלאומי של אמסטרדם, מפרסמות כי בחודש אוגוסט, יוכלו לטוס לכל היותר 73,000 נוסעים מדי יום.

העדכון הנוכחי מעיד על המגמה הכללית בעולם, כאשר נמלי תעופה רבים מתקשים לפעול בצורה המיטבית עם מספרי הנוסעים הגבוהים, בתקופה בה בכל העולם מוסרות מגבלות הקורונה.

הרשויות בסכיפהול הודיעו לחברות התעופה ומארגני הנסיעות, כי מתוכננים נכון לרגע זה, כ-1,000 נוסעים יוצאים מעבר למכסה המקסימלית, בכל יום בשבוע הראשון של אוגוסט, ביחס ליכולת של הביטחון בנמל התעופה. עם זאת, במהלך שאר חודש אוגוסט, לא אמורה להיות בעיה, מאחר והקיבולת של שדה התעופה באותה תקופה דומה להיקפים הצפויים.

בחודש יולי, מספר הנוסעים המקומיים עומד על כ-13,500 ליום.

הההודעה של הרשויות מגיעה מוקדם ככל האפשר ובהתייעצות עם חברות התעופה וזאת במטרה שחברות התעופה יתכננו מראש ויוכלו להודיע ​​לנוסעיהן. הניסיון לגבי חודש יולי, שבו היה צריך לצמצם באופן חד את מספר הנוסעים היוצאים, מלמד שחברות התעופה הצליחו לעשות זאת בצורה מיטבית ונותן ביטחון שכך יהיה המצב גם לגבי חודש אוגוסט.

כל המאמצים מתמקדים בצמצום ההשלכות על הנוסעים למינימום. לגבי חודש יולי, רוב חברות התעופה ומארגני הנסיעות ציינו כי לאחר ביצוע מספר התאמות, הרוב הגדול של הנוסעים יוכל לצאת לחופשה. "אנו אסירי תודה על המאמץ האדיר, של שותפים, נוסעים ועמיתינו, שהיה נדרש כדי לגרום לזה לקרות. הצעדים בתוכנית הפעולה שלנו מאפשרים לנו להגדיל את הקיבולת באוגוסט. כתוצאה מכך, השפעת ההגבלה שנקבעה על מספר הנוסעים בתקופה המדוברת צפויה להיות מזערית." כך ציינה פטרישיה ויטאליס, מנהלת תפעול שדות התעופה ושותפויות תעופה בקבוצת רויאל סכיפהול.
בשבועות האחרונים פעל סכיפהול בארבעה מישורים כדי לנהל את העומס הכבד הצפוי בחודשי בקיץ. בין המישורים שפעל הנמל היה הפיכת סכיפהול למקום עבודה אטרקטיבי על ידי הסכם משותף וחשוב שהושג לאחרונה. בנוסף, סכיפהול ממשיך לעבוד עם מספר חברות אבטחה במטרה למלא את המשרות הפנויות. הפריסה של מה שמכונה 'מאמני אבטחה' תעזור לייעל את הזרימה בטרמינל.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.