סמנכ”ל מבצעים חדש לאל על

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קברניט הראל חלמיש, ימונה לתפקיד סמנכ"ל המבצעים החל מסוף השנה. חלמיש, שבתפקידו הנוכחי משמש כמאמן בוחן בצי 747-400, יחליף את קברניט בקר אשר ביקש לסיים את תפקידו. דוד מימון: "מבקש להודות לטל על תקופת כהונה בת כשנתיים, בהן הפגין יושרה ומקצועיות גבוהה"

אל על ממנה סמנכ”ל מבצעים חדש.

חברת התעופה דיווחה היום (ב’) כי קברניט טל בקר ביקש ממנכ”ל אל על לפני כחצי שנה לסיים את תפקידו כסמנכ”ל מבצעים מסיבות אישיות. טל נעתר לבקשת המנכ”ל להמשיך כהונתו עד סוף השנה. קברניט הראל חלמיש יחליף את טל בתפקידו וימונה לסמנכ”ל מבצעים של החברה, לקראת סוף חודש דצמבר.

הראל עובד בחברת אל על משנת 1993, נשוי ואב ל 4 ילדים, וסב ל-9 נכדים, בוגר תואר שני בגיאוגרפיה ומדעי המדינה. חלמיש, שימש במגוון תפקידים בחברה לרבות טייס ראשי ומנהל צי 737, רא”ג שירות בטיסה, מנהל שירות ומבצעים צפון אמריקה ועוד. בתפקידו הנוכחי משמש כמאמן בוחן בצי 747-400.

דוד מימון אמר היום: ” אני מבקש להודות לטל על תקופת כהונה בת כשנתיים, בהן הפגין יושרה ומקצועיות גבוהה, הוביל מהלכים, שעדין בעיצומם, לרבות הכנה לחוק המנוחה החדש (FTL), קליטת מטוסי הדרימליינר 787 החדשים ומעורבותו האישית בניסיון להגיע להסכם עם ציבור הטייסים, כחלק בלתי נפרד מהסכם העבודה הכללי שנחתם זה מכבר עם נציגות העובדים של החברה. אנו נמצאים בתקופה מורכבת ומאתגרת ואני מודה לטל, שלמרות ענייניו הפרטיים, נענה לבקשתי להמשיך ולשמש כסמנכ”ל מבצעים עד סוף השנה, כשטובת החברה מחד והטייסים מאידך, עומדים בראש מעייניו.”

קברניט טל בקר: “אני שמח שהייתי שותף להובלת מהלכים משמעותיים בחברה במסגרת תחילת ההערכות לקליטת המטוסים החדשים, זאת, לצד ההתמודדות עם האתגרים המורכבים העומדים בפני החברה. אני מודה למנכ”ל החברה על האמון שנתן בי ועל שיתוף הפעולה המלא לו זכיתי בתקופה זו גם משותפי להנהלה ומחברי הדירקטוריון. אני מאחל למחליפי הראל הצלחה בתפקידו ובאתגרים המונחים בפניו.”

דוד מימון בירך את קברניט הראל חלמיש לרגל המינוי: “אני מאמין ביכולותיו של קברניט הראל חלמיש ובטוח כי לאור הניסיון הרב שמביא עמו, כמו גם אישיותו, יתמודד בהצלחה עם האתגרים העומדים בפנינו ויבצע תפקיד מרכזי זה בחברה על הצד הטוב ביותר”

 

קברניט הראל חלמיש
קברניט הראל חלמיש

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה