סמנכ"ל שיווק ומכירות שלמה SIXT: "הרע כבר מאחורינו ומכאן אפשר רק לעלות"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בועז יעקובי במסר אופטימי: "עם התגברות כמות המתחסנים ניתן לראות התעניינות גוברת וסגירה של הזמנת רכבים שכורים לחודשים מאי ואילך ליעדי אירופה וארה"ב המסורתיים. לקוחות רבים לא רואים בהזמנת טיסות ורכבים כסיכון שאינו מחושב". דעה
בועז יעקובי, סמנכ"ל שיווק ומכירות שלמה SIXT. צילום: באדיבות יעקובי

"אוטוטו שנה של שמיים סגורים ואולי סוף סוף מתחילים לראות מעט אור בקצה המנהרה.

בשבועות האחרונים הענף בסוג של רכבת הרים, כאילו לא עבר מספיק טלטלות השנה. בכל פעם שנראה שהנה סוף המשבר מגיע, מופיעה לה מוטציה חדשה שלוקחת את הענף רברס אחורה, מהסוג של ריקוד שבו צועדים צעד אחד קדימה ומיד שני צעדים אחורה.

השכרות הרכב לחו"ל, כמו הענף כולו, ידעו שנים יפות ועמוסות יותר. החל מחודש מארס 2020, המספרים היפים של שנת 2019 ותחילת 2020 נעלמו כלא היו והנישה הזו, גם היא, נכנסה לסוג של תנומה עמוקה.

בהסתכלות לאחור אפשר לציין מספר מאוד קטן של נקודות אור בשנת 2020. מעט השכרות ביוון בתחילת השנה, בהמשך השכרות לסרביה ואיך אפשר לשכוח את דובאי וסיישל, כל אלה ועוד נסיעות עסקים הכרחיות מסכמות למעשה את השנה המוזרה הזו.

"בכל פעם שנראה שהנה סוף המשבר מגיע, מופיעה מוטציה חדשה שלוקחת את הענף רברס אחורה". צילום: 123rf

עם תחילת מבצע החיסונים ובעיקר עם התגברות כמות המתחסנים בפעם השנייה, ניתן לראות התעניינות הולכת וגוברת וסגירה של הזמנות לחודשים מאי ואילך ליעדי אירופה וארה"ב המסורתיים. התחושה היא שלמרות כל חוסר הוודאות בימים אלה, עד האביב והקיץ דברים יסתדרו ולקוחות רבים לא רואים בהזמנת טיסות/רכבים כסיכון שאינו מחושב ולגמרי אופטימיים בנוגע לסיכוי שיממשו אותן.

להערכתי האישית, במהלך חודש מארס משרדי הנסיעות וחברות השכרת הרכב לחו"ל יחזרו לפעילות ברמה כשלהי. פעילות מלאה כפי שכולנו הכרנו לפני הקורונה לא תחזור כל כך מהר. קצב ההתאוששות יהיה מאוד תלוי גם ביעדים שיהיו הראשונים להיפתח. יחד עם זאת ובכל מקרה, הערכתי היא שהרע כבר מאחורינו ומכאן אפשר רק לעלות.

מאחל לכולנו חזרה מהירה לשגרה וששנת 2021 תביא עמה בשורות טובות הרבה יותר מקודמתה".

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 תגובות

  1. עכשיו מתחילים לפמפם לנו את שלמה סיקסט אני מבין. מרגילים אותנו ל תלמה שלמה אט אט ומי אם לא סמנכל השיווק של שלמה סיקסט יודע היטב איפה עומד משבר הקורונה ומתי יחלוף, איפה היית עד עכשיו? כי לא בדיוק ידענו איפה אנחנו עומדים עם המשבר הזה. המון תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.