"קידום התיירות הדתית מכל העולם לארץ הקודש היא אחת המשימות החשובות שלי"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כך אמר היום (ד') שר התיירות לרגל צילומי ברכת חג המולד של סנטה קלאוס הירושלמי בסיוע ממשלתי. "התיירות הדתית בונה גשרים ומחזקת קשרים בינלאומיים. המשרד ימשיך להשקיע מאמצים בחיזוק, שיפור והנגשת מוקדי תיירות משמעותיים לכל הדתות לתיירים"
סנטה קלאוס בארץ הקודש
סנטה קלאוס הרשמי של ארץ הקודש. צילום:

שר התיירות, יואל רזבוזוב, אמר היום (ד') כי "קידום התיירות הדתית מכל העולם לארץ הקודש היא אחת המשימות החשובות שלי בתפקידי כשר התיירות".

השר אמר את הדברים בעקבות צילומי סרטון ברכת חג המולד מפיו של סנטה קלאוס הירושלמי, המכונה Issa Anis Kassissieh, המשמש כשגריר סנטה קלאוס הרשמי של ארץ הקודש בעולם, The official ambassador of the holy land Santa.

ברכת חג המולד מצולמת כאמור במהלך היום בגולן בסיוע משרד התיירות ואגף תיירות בחברה הכלכלית גולן. המסע של סנטה בגולן החל הבוקר בשעה 6:00 ועובר במספר נקודות עניין ונוף בגולן: שייט בנהר הירדן, סיור במטעי שקדיות ופירות הדר, פגישה עם קבוצת רוכבי האופניים Israel Start Up Nation ובראשם אלוף הטור דה פראנס והג'ירו ד'איטליה Chris froome. בסיום היום, בשעת השקיעה, יבקר בשרידי מנזר כורסי (בו התרחש נס החזירים, על פי הברית החדשה) ועוד.

עוד אמר השר רזבוזוב, "התיירות הדתית בונה גשרים בין אנשים ובין מדינות, מחזקת את קשרינו הבינלאומיים והדיפלומטיים, מהווה עוגן חשוב לתיירות הנכנסת. משרד התיירות ימשיך להשקיע מאמצים ומשאבים רבים בחיזוקם, שיפורם והנגשתם של מוקדי התיירות המשמעותיים לכל הדתות לתיירים מכל העולם".

יואל רזבוזוב, שר התיירות.
פועל לשיפור והנגשת אתרים קדושים לנצרות. יואל רזבוזוב, שר התיירות. צילום: תמר מצפי

לימור פורטל, מנהלת אגף התיירות בחברה הכלכלית גולן: "גאים ושמחים בבחירה של "הולילנד סנטה לצלם את ברכת הכריסמס, מהגולן היפיפה. חבל הארץ המרהיב של הגולן על נופיו ואתריו הייחודיים מושך אליו מדי שנה מאות אלפי מבקרים המגיעים מרחבי העולם. אנו נרגשים לקראת פתיחת השמיים וחזרת התיירות הנכנסת לישראל. ישראל מהווה מקום עניין דתי ותיירותי ל-למעלה מכ-2 מיליארד נוצרים ברחבי העולם, ואנו סבורים שברכת חג המולד מנופי הגולן, תעודד אותם לבוא ולבקר ותוסיף אתרי מורשת, טיילות ותוצרת גולנית לחוויית הביקור בארץ".

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 תגובות

  1. אם כל כך חשוב לו,אז שיפעל למתווה שפוי.
    כמו שישראלים מחוסנים שחוזרים מחו"ל לא צריכים במשך שבוע לעשות כל יום בדיקת קורונה או בדיקה סרולוגית כל 72 שעות… אותו הדבר לגבי תיירים מחוסנים בחיסונים שאישרה ה fda…

  2. אז שידאג שיהיה מתווה שפוי לתיירים מחוסנים בחיסונים שאנחנו הישראלים קיבלנו. דין ישראלי כדין תייר. החיסון הוא אותו חיסון והדם הוא אותו דם. אין לנו דם כחול למקרה שמישהו תהה בעניין…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.