“עובדי אל על מאסו בהתנהגות האוצר וקוראים לרה”מ לעצור את הביזיון שמונע הצלת החברה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כך אומר שרון בן יצחק הזועם על אנשי משרד האוצר. "עובדי אל על מאסו בהתנהגות משרד האוצר וקוראים לראש הממשלה לעצור את הביזיון". וגם, המסר של רוזנברג
עובדי אל על יקיימו צעדי מאה נגד האוצר
צילום: ועד עובדי אל על

לעובדי אל על נמאס מהמצב בחברה.

יו”ר ועד עובדי אל על, שרון בן יצחק, יצא במתקפה חריפה נגד אנשי משרד האוצר. “חמישה חודשים יושבים 6,000 עובדי אל על בבית ללא פרנסה ללא ביטחון תעסוקתי וללא עתיד הנראה באופק. בזמן הזה הסכימו עובדי החברה למתווה שהציע משרד האוצר וחתמו על הסכמי התייעלות כואבים מאוד הכרוכים פיטוריי אלפי עובדים. בכל העולם ממשלות העניקו לחברות התעופה מענקים במיליארדי דולרים. בעוד כל החברות במשק מקבלות מענקים, חברת אל על לא קיבלה שקל. במשך 5 חודשים לא מצאו במשרד האוצר פתרון לחברת אל על עם מאות ישיבות, מתווים ועוד מיני מונחים לא ברורים. עובדי אל על מאסו בהתנהגות משרד האוצר וקוראים לראש הממשלה לעצור את הביזיון שמתרחש ומונע את הצלת החברה. לא ייתכן שמספר פקידים ירסקו פרנסה של עשרות אלפי משפחות בישראל. בעוד כול חברות התעופה בעולם מתחילות לחמם מנועים ולחזור לפעילות פקידי האוצר עסוקים במתווה. כל מתווה שיהיה מנוגד למתווה אשר התחייב האוצר לחברה בעת חתימת ההסכמים יוביל לביטול ההסכם עליו חתמו העובדים”.

לאחר שנחשף היום בפספורטניוז כי נציגו של רוזנברג, עמיקם בן צבי נפגש עם קרן רטנר, מנכ”לית משרד האוצר, מטעמו של אלי רוזנברג נמסר כי: “הדירקטוריון לא צריך להתפטר, במקום לירות לכל הכיוונים ולבזבז זמן יקר, יש הצעה על השולחן שניתן לסכם אותה, ואין סיבה עניינית שבגינה איננו נפגשים אחרי 9 באב לסכם את העסקה. ההצעה של רוזנברג מתאימה למתווה משרד האוצר ומביאה להזרמה מיידית של הכסף. הרוכש מוכן לשים 75 מיליון דולר לקבל עליו את כל התחייבויות החברה ואת מתווה משרד האוצר. יש מספר בנקים אשר מוכנים לתת ליווי להצעה זו וכל הסיבוך המיותר ייפתר. ההצעה טובה למשקיעים, לעובדים, לממשלה, לבנקים, ללקוחות והכי חשוב לאל על”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

7 מחשבות על ““עובדי אל על מאסו בהתנהגות האוצר וקוראים לרה”מ לעצור את הביזיון שמונע הצלת החברה””

  1. ממש שערוריה כל הסחבת הזו אל על צריכים לקבל מענקים
    על מנת להתחיל לטוס כדי להוציא המדינה מניתוק

  2. צודק בכל מילה שאמר סחבת מיותרת על גבם של 6000 עובדים שסובלים בבית!

  3. ישראלים

    ההבדל היחידי בין ישראל לעולם הוא , שבעולם דואגים לכלכלה לתעשייה ולחברות התעופה שופכים שם מיליארדים ואילו בישראל , עם קשה עורף לא מצליחים להגיע להציל חברות כמו אל על שהיא צריכה להיות העוגן הכלכלי במדינת ישראל , שיכולה לתת דחיפה כלכלית משמעותית בכל התיירות בארץ ומחול לארץ . ממשלת ישראל היא קבלני הריסות של חברות תעשייה , יורים לעצמם כדור חי יש לראש למוות סופי . שאר העולם כבר החלו לעשות פעילויות מקדימות לחזרה לשגרה ורק בישראל , מקום אחרון והגרוע בכל ההתקדמות וחזרה לשגרת העבודה , מרוב וועדות ועוד וועדות , יושבים בכנסת ישראל 120 חברי כנסת מושחתי שאוכלים את כספי המסים של אזרחי ישראל ומחממים את התחת באפס מעשים . ממשלת חלם אפסים תתעוררו , אתום חברות מעופפים בחלל החיצון , תתחילו מהר ודחוף ביותר להניע את הכלכלה ובדחיפות כבר ביום ראשון הקרוב ותפסיק לתקוע מקלות בגלגלי התעשייה והתעופה שחייבים לתת למשק להמריא ולשקם עצמו מכל המצב שנוצר בגלל ווירוס קורונה .

  4. אתם צודקים במחאה אבל למה אף אחד מהמשתתפים לא עוטה מסכה? בכל מקרה שמרו על עצמכם ועל חברכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.