ענף התעופה מתחיל להתאושש? כן. הנתונים מעידים!

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
התעופה העולמית מזה כמעט חודשיים במשבר החמור בתולדותיה, אך הנתונים של הימים האחרונים מצביעים על תחילת התאוששות הן בארצות הברית והן באירופה
נמל התעופה של שיקגו
נמל התעופה של שיקגו. צילום: 123rf

מאז אמצע חודש מרץ ענף התעופה נכנס למשבר חסר התקדים והחמור ביותר בהיסטוריה. עם זאת, נראה כי הנתונים מצביעים על כך שענף הטיסות אולי מתחיל להתאושש.
אתר Simple Flying בחן נתונים של הימים האחרונים, עפ”י ה-TSA, רשות בטיחות התעופה האמריקאית, ואתר FlightRadar24.com, הסוקר את מצב התעופה הבינלאומית 24 שעות ביממה, והגיע למסקנה חד משמעית, שמצב הענף הולך ומשתפר בימים האחרונים.
מדי יום ה-TSA האמריקאי מפרסם נתונים על מספר הנוסעים בהם טיפל. המידע ל-7 במאי מראה כי מספר הנוסעים שעברו בבדיקות TSA עמד על 190,863, וזאת לעומת 2,280,522 הנוסעים ב-1 במרץ השנה, לפני התפשטות הקורונה.
עם זאת, כשבוחנים את החודש וחצי האחרונים, 190,863 הוא המספר הגבוה ביותר של נוסעים שעברו בבדיקות TSA מאז ה-27 במרץ. ביום הנמוך ביותר, 14 באפריל, עברו רק 87,534 נוסעים. הנתונים מראים שמספר הנוסעים עולה בארצות הברית מדי יום בימים האחרונים.
FlightRadar24.com עוקב אחר מספר הטיסות המסחריות ברחבי העולם ברציפות 24 שעות ביממה.
ב-8 במאי מעקב השירות מצא 34,905 טיסות מסחריות. זו הייתה עלייה של היום השישי ברציפות, והמספר הנ”ל מציין את הנתון הגבוה ביותר מאז ה-1 באפריל.
אי אפשר לדעת אם המגמות הללו יימשכו, אך עם הקלת הסגרים ופתיחת הגבולות במדינות השונות, נראה כי ענף התעופה מתחיל להראות סימני התאוששות.
ואם נוסיף לכך את ההודעות האחרונות של חברות תעופה שונות, כמו לופטהנזה, KLM ואחרות, המתכוננות לתגבר משמעותית את לוח הטיסות שלהן בתקופה הקרובה, אפשר בהחלט להעריך כי ניצני התאוששות ראשונים מתחילים לעופף באוויר.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה