פתאל טרמינל: טרמינל האח"מים הפרטי החדש בנתב"ג

טרקלין הנוסעים היוקרתי ביותר שנבנה אי פעם בישראל בהשקעה של 18 מיליון שקלים יחליף את "טרקלין מצדה", ומשתרע על פני 1,300 מ"ר באולם הנכנסים לטרמינל 1

פתאל טרמינלפתאל טרמינל -הדמיה. צילום: יח"צ

רשת מלונות פתאל תשיק בחודשיים הקרובים את "פתאל טרמינל", טרקלין הנוסעים היוקרתי ביותר שנבנה אי פעם בישראל בהשקעה של 18 מיליון שקלים.
"פתאל טרמינל", שיחליף את "טרקלין מצדה",  משתרע על פני 1,300 מ"ר באולם הנכנסים לטרמינל 1, והוא נועד לשרת נוסעים שעושים שימוש בטיסות פרטיות, אורחים רשמיים של משרדי הממשלה, אנשי עסקים, קבוצות ספורט, משלחות בינלאומיות, אומנים בינלאומיים, סלבס ונוסעי התעופה הרגילים, שיבקשו לשדרג את חווית היציאה והכניסה לארץ.
האדריכל גד הלפרין בשיתוף פעולה עם משרד האדריכלים טיטו הופקדו על תכנון הטרקלין, שיכלול חדרי אירוח פרטיים, חדר ישיבות מצויד, מתחם המיועד לאנשי צוות האוויר, מתחם דיוטי פרי ומעבר מהיר במסלול נוסע נכנס ונוסע יוצא הכולל צ'ק אין, ביקורת גבולות, ביטחון והסעה למטוס.

ברשת פתאל מציינים כי בשנה החולפת נרשם גידול של 12% במספר הנוסעים שהגיעו ויצאו את הארץ בטיסות פרטיות עם מספר שיא של 19,692 נוסעים לעומת 17,556 בתקופה המקבילה אשתקד.
השנה פקדו את נתב"ג 5,730 טיסות פרטיות , המהווה גידול של 9% בהשוואה להיקף הטיסות הפרטיות שפקדו את נתב"ג ב-2017.
משנת 2014, אז החל הדו"ח לסקור טיסות פרטיות שפקדו את נתב"ג והנוסעים עליהן ועד היום, נרשם גידול של 19% בהיקף הטיסות הפרטיות וגידול של 21% במספר הנוסעים עליהן. סך הכל, בחמש השנים האחרונות פקדו את ישראל 87,192 נוסעים שהגיעו ב- 26,071 טיסות פרטיות.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה