קונדור, חברת התעופה הגרמנית, ממשיכה לפעול כרגיל

חברת הבת של תאגיד 'תומס קוק', שהכריז על חדלות פירעון וחדל לפעול, הודיעה שאין שינוי בלוח טיסותיה מלבד ביטול הטיסות לנוסעי חבילות הנופש של 'תומס קוק'. נראה שקבוצת לופטהנזה צפויה לרכוש את 'קונדור'

צילום: shutterstock

 

למרות הכרזת תאגיד 'תומס קוק' הבוקר (שני), על חדלות פירעון, הפסקת פעילות וכניסה להליך פשיטת רגל, חברת התעופה הגרמנית, 'קונדור', השייכת לתאגיד, הרגיעה היום את בעלי הכרטיסים בהודעה ש"החברה ממשיכה את תוכנית הפעילות שלה".

יחד עם זאת, מאוחר יותר, פרסמה 'קונדור' הודעה הנוגעת לכל הנוסעים, האמורים לטוס איתה במסגרת חבילות נופש של 'תומס קוק'.

זו לשון ההודעה: "לכל נוסעי הנופש של תומס קוק, נקרמן, אגר טורס, אייר מרין, בוכר נסיעות (כולן סוכנויות נסיעות הקשורות לתומס קוק) – חברת הנסיעות שלכם הודיעה לנו, כי למרבה הצער, הטיסה שלכם לא תתבצע כמתוכנן היום ומחר. אנחנו מתנצלים שלא נוכל להעלות אתכם לטיסה. אם יש לכם שאלות על חבילת הנופש שלכם, נא פנו לתומס קוק. אם אתם מעוניינים לרכוש כרטיס טיסה שלא במסגרת חבילת הנופש, צרו קשר עם צוות קונדור בנמל התעופה או בקרו באתר האינטרנט שלנו".

חברת 'קונדור' מפעילה מגוון טיסות פנים בגרמניה וכן טיסות נופש ליעדים שונים בים התיכון, באסיה, אפריקה, אמריקה והקריביים, ונמל הבית הראשי שלה בפרנקפורט. כבר לפני כחצי שנה, וכפי שכבר פורסם בפספורטניוז, כשתאגיד 'תומס קוק' הכריז על כוונתו למכור את הפעילות התעופתית שלו, קבוצת לופטהנזה גילתה עניין ברכישת 'קונדור', ונראה שעתה עסקת הרכישה תצא אל הפועל.

נושאים שמוזכרים בידיעה