שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

קשרי תעופה מגייסת קרן השקעות לרכישת מלונות באגן הים התיכון

הקרן, שתוקם יחד עם שותפים נוספים, מתכוונת לגייס כ-200 מיליון אירו ממשקיעים שונים. קשרי תעופה מתחייבת להשקיע 15% מסך ההתחייבויות של כלל השותפים בקרן בסך של עד כ-30 מיליון אירו. מנכ"ל קשרי תעופה: "משבר הקורונה יצר הזדמנות משמעותית להשקעה בענף המלונאות"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קשרי תעופה מגייסת קרן השקעות
יורם מוטעי, מנכ"ל קשרי תעופה. צילום: יח"צ

קבוצת קשרי תעופה, יחד עם יזמים נוספים, מגייסת קרן השקעות שתשקיע ברכישת מלונות ביעדים אותם החברה משווקת באגן הים התיכון כמו: יוון, איטליה, ספרד, פורטוגל, קפריסין וחבל הבלקן.

הקרן מתכוונת לגייס כ-200 מיליון אירו ממשקיעים שונים. קשרי תעופה מתחייבת להשקיע בקרן 15% מסך ההתחייבויות של כלל השותפים בקרן בסך של עד כ-30 מיליון אירו.

קשרי תעופה תחזיק 50% מזכויות ההון וההצבעה בשותף הכללי של הקרן ("הקרן"), כאמור יחד עם שותפים נוספים. הקרן תפעל לאיתור נכסי מלונאות פוטנציאלים לרכישה או השקעה ותפעל להשבחת הנכסים לאחר רכישתם. את השקעות הקרן תבחר ועדת השקעות שתורכב מנציגי השותפים בקרן.

כיו"ר ועדת ההשקעות של הקרן, יכהן קית' לינדזי, משמש מזה שנים רבות בתפקידים בכירים בענף המלונאות בעולם ומשמש, בין היתר, כיו"ר קבוצת המלונות הבינלאומית ריץ, והיה ממקימי ומנהלי קרן ההשקעות המלונאות הגלובלית של תאגיד AIG העולמי. הנהלת הקרן כוללת בנוסף את עו"ד ג'קי חולי, רון יריב, בעבר מנהל רשת מלונות אפריקה ישראל, עו"ד עפר פירט ופרנק ואן גילס – מומחה בתחום ניהול עסקאות נדל"ן באירופה.

מקבוצת קשרי תעופה כי "הקבוצה תפעל ותעשה את מירב המאמצים השיווקיים והעסקיים על מנת לרכוש בעבור לקוחותיה, לרבות שיתופי פעולה בינלאומיים עם גורמים תיירותיים בעולם, סך של כ-20% מימי הלינה השנתיים בכל אחד ממלונות הקרן ביעדי אגן הים התיכון והבלקן".

יורם מוטעי, מנכ"ל קשרי תעופה: "ענף התיירות בארץ ובעולם חווה את המשבר הקשה ביותר בתולדותיו בשל משבר הקורונה. ההאטה הכלכלית שהגיעה על רקע משבר הקורונה יצרה הזדמנות משמעותית להשקעה בענף המלונאות. כעת, עם ההתאוששות ההדרגתית ופתיחת יעדים בעולם לתיירות, אנו מזהים הזדמנויות להשקעות אטרקטיביות בענף. הקמת קרן ההשקעות במלונות מהווה הזדמנות נפלאה לשלב את הניסיון של קשרי תעופה בתחום שיווק התיירות, יחד עם ההתמחות של השותפים בענף המלונאות, על מנת לבנות מודל שישיא ערך ייחודי למשקיעים בענף התיירות. השותפים והמנהלים בקרן הינם עתירי ניסיון בינלאומי בתחום ההשקעות, המלונאות והניהול ומהווים תשתית איתנה לפעולות העתידיות של הקרן".

קית' לינדזי, יו"ר ועדת ההשקעות: "אני שמח ומברך על החיבור עם קבוצת קשרי תעופה. שילוב יכולות הנהלת קשרי תעופה עם הידע המעמיק של שותפי ומנהלי הקרן, מעניקות לי ביטחון כי הקרן תדע להציע ערך מוסף ייחודי. ענף המלונאות באירופה נהנה מצמיחה יציבה לאורך שנים רבות, כתוצאה מכך היה קושי רב לאתר ולרכוש נכסי מלונאות איכותיים במיקומים אסטרטגיים. אולם, משבר הקורונה הנמשך כבר כשנתיים ימים, מזמן הזדמנויות השקעה ייחודיות. הנהלת הקרן תפעל באופן אקטיבי לרכישת נכסים איכותיים, השבחתם ומימוש הנכסים בהתאם למדיניות ההשקעות של הקרן".

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.