רגב: “פקידי האוצר מתנהלים כבעלי הבית של המדינה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בעקבות ההשבתה הפתאומית של נתב"ג הבוקר ע"י ועד עובדי רש"ת, האשימה שרת התחבורה, מירי רגב, את האוצר: "זימון עובדים למו"מ מאחורי גבם של כלל הגורמים הממונים והשרה הממונה, היא התנהלות חמורה ולא תקינה וחבל שוועד העובדים שיתף עמה פעולה". מה עוד אמרה?
שרת התחבורה
מירי רגב, שרת התחבורה. צילום: כנסת ישראל

רישרת התחבורה הנכנס, מירי רגב, מתחה בדקות האחרונות ביקורת חריפה על התנהלות משרד האוצר, שהובילה לפיצוץ מול ועד עובדי רשות שדות התעופה, זאת לאחר פגישת מו”מ לילית שהתקיימה בין הפקידות באוצר לוועד העובדים ללא מעורבות הגורמים המקצועיים במשרדה. “זימון עובדים לפגישת משא ומתן מאחורי גבם של כלל הגורמים הממונים והשרה הממונה, היא התנהלות חמורה ולא תקינה וחבל שוועד העובדים שיתף עמה פעולה”, אמרה רגב. עוד הלינה, “פקידי האוצר מתנהלים כבעלי הבית של מדינת ישראל והתנהלותם הובילה למשבר ולשביתה. העמדה החד משמעית של שרת התחבורה הינה שעל המדינה לעמוד לימינה של רש”ת ולהבטיח את הרציפות התעסוקתית של העובדים שייצרו לאורך השנים הכנסות עתק לקופת המדינה. על האוצר להתמודד עתה עם השלכות התנהלותו העצמאית מאחורי גבה של שרת התחבורה”.

עם זאת, הודיעה השרה רגב כי השביתה הפתאומית הבוקר אינה מקובלת עליה וכי שוחחה עם יו”ר וועד עובדי רש”ת, פנחס עידן, ואמרה לו כי על ועד העובדים לחזור באופן מיידי לשולחן המשא ומתן ולנהלו יחד בצורה אחראית ועניינית, וכי היא מתכוונת לעמוד לימינים של העובדים על מנת שיקבלו את הסיוע הנדרש מהמדינה בשעה קשה זו. כמו כן, השרה רגב שוחחה עם מנכ”ל רש”ת, יעקב גנות, והנחתה אותו לפעול על מנת למצוא חלופות נחיתה לבן גוריון בישראל ולתת מענה הולם לנוסעים.

הבוקר עובדי רש”ת החליטו להקדים את איומי השביתה שהייתה אמורה להיות ב-1 ביולי להיום בבוקר. והתוצאה, 37 טיסות שצפויות להמריא ולנחות בנתב”ג, לא יוכלו לעשות כך. 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “רגב: “פקידי האוצר מתנהלים כבעלי הבית של המדינה””

  1. יונתן

    סוף סוף רואים את האור בקצה המנהרה מירי שתהיה בריאה יחד עם כץ וביבי שגם הם יהיו בריאים תראה לפקידי האוצר איך חותכים עניינים בבקשה מה עם עובדי אל על פקידי האוצר דרשו פיטורי 3000 עובדים חצי מכלל העובדים אלה פקידי אוצר שונאים את האחים שלהם אזרחי ישראל ככה שוחטים 3000 משפחות מירי רגב אנחנו אוהבים אותך תרחיקי מהחיים שלנו את פקידי האוצר האכזריים שלנו 5400 עובדים מרוויחים בסביבות ה10000 שקלים 650 טייסים מרוויחים כל אחד בסביבות ה100000 שקלים בלופטהאנזה הטייסים מוותרים על 50 אחוז משכרם והמדינה סייעה להציל את החברה ולא בחינם נתנו 9 מיליארד יורו תמורת 25 אחוז מהחברה שם הטייסים ויתרו על חצי משכרם הוויכוח על פיטורי 7 אחוז מהעובדים הזוטרים למי יותר קשה בחיים לעובד זוטר או לטייס מירי אני פונה אלייך האוייב הוא הוירוס אנחנו במלחמה לא נוטשים פצועים כולם מתגייסים לנצח את הוירוס . משה כחלון נכנע לפקידי האוצר את מירי רגב לא נכנעת את נבחרת כי יודעים שאת יודעת לפתור בעיות תודה מראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.