שי וייס, מנכ”ל וירג’ין אטלנטיק, נגד ממשלת בריטניה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בכנס של ABTA, התאחדות סוכני הנסיעות ומפעילי התיירות בבריטניה, הוא מתח ביקורת על חוסר התמיכה של הממשלה בענף הנסיעות ועל הפעילות האיטית לצמצום חובת הבידוד, כשבריטניה עצמה הופכת להיות 'מדינה אדומה'
וירג'ין אטלנטיק
צילום: 123rf

בהרצאה בכנס של התאחדות סוכני הנסיעות ומפעילי התיירות בבריטניה, ABTA, אמר שי וייס, מנכ”ל וירג’ין אטלנטיק, כי צוות התיירות החדש של הממשלה “היה צריך להיכנס לפעילות מוקדם יותר” וכי “כל אחד מאיתנו יכול היה לעשות את הדברים טוב יותר, מהיר יותר ונחרץ יותר”.
וייס קרא לפעולה דחופה ליישום משטר בדיקות קורונה, שיעזור להקל על מגבלות הנסיעה. “ללא הסרת חובת הבידוד לא נוכל להבריא את הכלכלה. הצוות שלנו בודק כעת את כל האפשרויות הקיימות לבדיקות מהירות לפני הטיסה”, אמר.
“אנו עובדים להקים קואליציה שמוכנה לבחון את הדרוש לתעשייה זו להמריא”, אמר וייס. “אמנם יש לנו חילוקי דעות עם המתחרים, אך אנו מאוחדים ברצוננו לראות את ההתאוששות הכלכלית של האומה הגדולה מתקדמת במהירות רבה”.
וירג’ין אטלנטיק החלה לבצע ניסויים לבדיקת הצוות לפני הטיסה בכמה קווים. התוצאות היו זמינות תוך 30 דקות ועד כה התגלו שני מקרים חיוביים ללא תסמינים.
החברה הבריטית, שהקטינה את מצבת העובדים שלה במחצית מאז פרוץ המגפה, התאימה גם את מודל הפעילות שלה ומתמקדת יותר במטענים בעוד הביקוש לנוסעים נמוך.
“הפכנו את המודל עכשיו. אנחנו טסים כרגע במטוסים עם עומסי מטען גבוהים”, אמר וייס, שהוסיף כי חברת התעופה בוחנת גם קווים נוספים מחוץ למגמה הטרנס-אטלנטית המסורתית שלה, והצביע על השקת קו טיסות לפקיסטן בדצמבר.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה