טורקיש מתחדשת: משיקה אזור בידוק בטחוני ושליחת כבודה

חברת התעופה הטורקית, משיקה אזור ייעודי לשירות רישום עצמי ובידוק ביטחוני ללא עלות. השירות הבלעדי יינתן גם לנוסעים עם כבודה הנשלחת לבטן המטוס

חברת התעופה טורקיש איירליינס, משיקה בימים אלה שירות בלעדי לנוסעים שביצעו צ'ק אין מוקדם – Fast Bag-Drop Off Service: אזור בידוק ביטחוני ייחודיי המיועד גם לנוסעים עם כבודה הנשלחת לבטן המטוס.

השירות החדש הינו פרי של שיתוף פעולה של חברת התעופה עם רשות שדות התעופה ונועד לעודד את ציבור הנוסעים הישראלי לבצע את הליך הצ'ק אין בטרם הגיעם לנמל התעופה. עד לאחרונה, רק נוסעים עם כבודת יד יכלו לקצר את הליך הצ'ק אין ולדלג על שלב דלפקי הצ'ק אין. מעתה, כאמור, גם נוסעים הטסים עם כבודה הנשלחת לבטן המטוס (checked luggage) יוכלו ליהנות מחוויית צ'ק אין יעילה יותר.

מתחם הצ'ק אין הייעודי של טורקיש איירליינס ממוקם בכניסה לטרמינל 3 בשער 03, וכולל: מעבר מהיר בעמדות צ'ק אין ממוחשבות, הנפקת כרטיס עלייה למטוס ותג לכבודה, מסלול מהיר לבידוק ביטחוני המיועד לנוסעי טורקיש איירליינס בלבד וכל זאת מבלי לגשת לדלפקי הצ'ק אין.

השירות ניתן ללא תשלום לכל נוסעי החברה אשר ביצעו צ'ק אין בטרם הגיעם לשדה דרך אתר החברה או באמצעות יישומון טורקיש איירליינס ונועד להבטיח חווית צ'ק אין ייחודית ומתקדמת בשדה התעופה בן גוריון.

לדברי מהמט אילקר בשראן, מנכ"ל טורקיש איירליינס ישראל: "אנו שמחים להביא בשורה חדשה לנוסעי טורקיש איירליינס בישראל העומדת בכל כללי המצוינות בשירות של החברה. מעתה, הנוסעים יוכלו ליהנות מהליך צ'ק אין ובדיקה ביטחונית יעיל יותר. שירות זה מוצע לקהל לקוחותינו מתוך ראייה הוליסטית של חוויית הנסיעה והוא משלים את חווית השירות המצטיינת הניתנת בזמן השהות במטוס".