שביתה היום בבריסל איירליינס: 4 טיסות בקו ת"א-בריסל-ת"א בוטלו

טייסי חברת התעופה הבלגית שובתים היום, יום שני, ה-14 במאי וביום רביעי, ה-16 במאי. השביתה תשפיע על יותר מ- 500 טיסות במהלך השבוע. בישראל בוטלו היום שתי טיסות מנתב"ג לבריסל ושתיים נוספות בכיוון ההפוך, וכך גם ביום רביעי הקרוב, 16 במאי

בריסל איירליינס. צילום: יח"צ לופטהנזה

איגוד הטייסים של חברת התעופה בריסל איירליינס הודיע כי ישבית את פעילות החברה היום שני, ה-14 במאי וביום רביעי הקרוב, ה-16 במאי. השביתה צפויה להשפיע על למעלה מ-60,000 נוסעים ולמעלה מ-500 טיסות.

בישראל בוטלו היום (שני), שתי טיסות שהיו אמורות לצאת מנתב"ג לבריסל ושתיים נוספות מבריסל לנתב"ג. על פי הודעת החברה  גם ביום רביעי הקרוב 16 למאי, בוטלו 4 הטיסות היומיות בקו ת"א-בריסל-ת"א.

כזכור, טייסי החברה כבר הכריזו על שביתה שהחלה ב-11 במאי עקב סכסוך עם ההנהלה על השכר ותנאי העבודה.

תיבולט דמולין, מנהל התפעול הראשי של בריסל איירליינס: "למרות שאנחנו עושים כל שביכולתנו במטרה לצמצם את ההשפעה על הנוסעים שלנו למינימום, השביתה פוגעת קשות בתכניות הנסיעות של לקוחותינו, אשר בפניהם אנו מבקשים להתנצל. גייסנו צוות מקסימלי במטרה לספק לנוסעינו את המענה הטוב ביותר במוקד השירות שלנו, לרבות אפשרות לבצע כרטוס מחדש. מנקודת מבטה של ​​חברת בריסל איירליינס, השביתה אינה מובנת, שכן החברה הגישה הצעות משמעותיות לאיגוד הטייסים".

נוסעים המחזיקים בכרטיסי טיסה לימים שני ורביעי יכולים לבטל את הזמנתם או לשנות את תאריך הטיסה ללא תשלום נוסף ועם החזר מלא. לנוסעים הנמצאים בבריסל תוצע לינה במלון ואפשרויות טיסה חלופיות, באמצעות חברת לופטהנזה ואחרות.

לקוחות שסיפקו את פרטי הקשר שלהם יקבלו הודעה על שינויים בטיסתם באמצעות הודעת טקסט ודוא"ל. בריסל איירליינס מייעצת לנוסעיה לבדוק עוד בטרם ההגעה לשדה התעופה, את סטטוס הטיסה שלהם באתר החברה.