אל על: קוד שייר טרנס-פסיפי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אל על וחברת התעופה האוסטרלית QANTAS חתמו היום בסידני על מסמך הבנות לקראת הסכם בין החברות שיאפשר לנוסעי אל על לטוס במספר טיסה של החברה מישראל אל מגוון יעדים רחב באוסטרליה ובאסיה ומשם לישראל. דוד מימון: "מהלך חשוב אשר פותח בפני הנוסעים אפשרויות רבות ומגוונות"

מנכ”ל אל על, דוד מימון, ומנכ”ל חברת התעופה האוסטרלית QANTAS, גארת אוונס, חתמו היום (ה’) בסידני שבאוסטרליה על מסמך הבנות לקראת הסכם קוד שייר בין החברות. ההסכם נחתם במהלך  פגישתם של  ראש הממשלה, בנימין נתניהו, וראש ממשלת אוסטרליה, מלקולם טרנבול.

בכפוף לאישור הרשויות, עם אישור הסכם הקוד שייר בין שתי חברות התעופה (ככל הנראה ייחתם במהלך 2017), יוכלו נוסעי אל על לטוס במספר טיסה של החברה מישראל אל מגוון יעדים רחב באוסטרליה ובאסיה ומשם לישראל. בנוסף, יתאפשר חיבור טיסות קוואנטס ליוהנסבורג ומשם בטיסת אל על לישראל.

מימון: “אנו גאים להרחיב את השותפות המסחרית עם QANTAS. ההסכם של אל על עם החברה האוסטרלית הינו מהלך חשוב אשר פותח בפני הנוסעים  אפשרויות רבות ומגוונות ומעמיק את מרחב האפשרויות לטיסות בין ישראל לאוסטרליה”. עוד אמר, “אוסטרליה היא יעד מתפתח עבור הישראלים וההסכם משקף את אסטרטגיית אל על – לפעול כחברה גלובלית בכל רחבי העולם ולצמוח בעקביות תוך מתן מענה לתנועה העסקית לישראל וממנה ותוך קידום התיירות לישראל”.

אוונס: “הסכם הקוד שייר הוא חלק מהאסטרטגיה של המוביל האוסטרלי הלאומי לתת ערך מוסף ואפשרויות טיסה נוספות לנוסעם, באמצעות בניית שותפויות עם חברות תעופה. אנו שמחים להדק את שיתוף הפעולה עם אל על, ולהוסיף את תל אביב, המהווה יעד פופולרי לנוסעים האוסטרליים, שלהם משפחה וחברים, יחד עם הנוסעים המתמידים שלנו שישמחו להוסיף יעד זה לרשת היעדים שלנו”. עוד אמר, “אין טוב יותר מהעיתוי הנוכחי, שבו חברות אוסטרליות רבות מפתחות עסקים עם סטארט-אפים וחברות טכנולוגיה מתקדמות בישראל. נשמח לסייע ליזמים בשתי המדינות לפתח הזדמנויות חדשות”.

בהמשך למסמך ההבנות שנחתם היום הודיעה QANTAS כי היא מתכננת לצרף את הקוד שלה לטיסות אל על להונג קונג, בנגקוק, יוהנסבורג ותל אביב. אל על מתכננת לצרף תחת הקוד המשותף את סידני, מלבורן, בריסביין והונג קונג וטיסות מסידני לבנגקוק ומסידני ליוהנסבורג. נוסעי העסקים של שתי החברות יוכלו ליהנות משירות הטרקלין בתל אביב, סידני, מלבורן, בריסביין והונג קונג.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.