ישראייר מתחדשת: מטוס ה-ATR השלישי של החברה נחת בישראל

המטוס העשירי שחברת התעופה תפעיל הקיץ, הצטרף אתמול לצי המטוסים המתרחב. המטרה: הגדלת התנועה לאילת וקפריסין. בכך השלימה החברה את פרויקט תשתיות 2018 שכלל בין היתר: קליטת מטוס איירבוס רביעי, קליטת מטוס ATR  שלישי וקליטת טייסים חדשים

ישראיירצילום-ישראייר

חברת ישראייר השלימה את ההצטיידות שלה לקיץ הקרוב. אתמול, חמישי, נחת בישראל מטוס חדש מדגם ATR אותו חכרה החברה ל-5 שנים.

על פי ההסכם של ישראייר במידה ושדה דב ייסגר בחודש יולי 2019, לחברה יש אפשרות להחזיר את המטוס החכור כבר לאחר כשנה.

הבאת המטוס הנוסף לישראל, היא בעקבות החלטה שקיבלה החברה שמטרתה, הגדלת את תנועת הנוסעים לאילת ולקפריסין. המטוס החכור, המריא אתמול מדנמרק, נחת לתדלוק ברודוס ומשם עשה את הדרך עד לנחיתה בישראל.

מחברת ישראייר נמסר לפספורטניוז כי בכך השלימה החברה את פרויקט תשתיות 2018 שכלל: קליטת מטוס איירבוס רביעי, קליטת מטוס ATR  שלישי, הפעלת 3 מטוסים חכורים במודל חכירה רטובה בהם מטוס 737 מדגם MAX, החלפת כל מושבי מטוסי האיירבוס לקונפיגורציה אחידה של 180 מושבים והצטיידות בציוד קרקע בהיקף נרחב לתמיכה במערך ההפעלה של החברה. כחלק מפרויקט תשתיות 2018 של החברה היא גם קלטה 17 טייסים חדשים והתאימה את מצבת כח האדם של דיילי האוויר והתחזוקה למערך החדש.

אגב, כושר הייצור היומי של פרויקט תשתיות 2018 יגדיל את היצע המושבים היומי של החברה בהפעלה עצמית לכ- 2,500 ובסה"כ יעמוד כושר הייצור הכולל של החברה על 4,500 מושבים ליום הטסה אחד בעונת הקיץ.