יונייטד איירליינס מגדילה את היצע מושביה בקו ת"א-סן פרנסיסקו

חברת התעופה האמריקאית הודיעה על הוספת מטוס רחב גוף מסוג בואינג 777-300 ER שיצטרף לצי המטוסים של החברה בקו ת''א-סן פרנסיסקו. מנכ''ל יונייטד איירליינס בישראל, אבי פרידמן: "מברכים על התחרות מול אל על.... בוחנים הוספת יעד טיסה חדש בין ישראל לארה"ב''

יונייטד איירליינס

סניף יונייטד איירליינס ישראל קיים הבוקר (רביעי) אירוע מיוחד לרגל השקת משרדי החברה החדשים בתל-אביב, הממוקמים בקומה ה-32 של מגדלי עזריאלי (המגדל העגול).

כמיטב המסורת ולקראת חג הפסח הרים כוסית מנכ"ל החברה בישראל, אבי פרידמן, שציין את שביעות רצון החברה מפעילות קוויה מ/לישראל ובישר על צירופו של מטוס רחב גוף בקו הטיסות שמפעילה החברה בקו תל-אביב – סן פרנסיסקו מסוג בואינג 737-700 ER. עוד נמסר כי מחירי הטיסות לעונה הקרובה ליעד בחוף המערבי של ארה"ב יחל ב-1160 דולר לאדם.

המטוס החדש יחל את פעילותו במסגרת הקו ב-23 במאי עד לסוף חודש אוקטובר השנה. המטוס בעל קיבולת של 367 מושבים (60 מושבים במחלקת העסקים POLARIS, 102 מושבים במחלקת "אקונומי פלוס' ו-204 מושבים במחלקת תיירים") צפוי להגדיל את היצע המושבים של החברה בקווים לסן פרנסיסקו כ-2000 מושבים מדי חודש.

במהלך האירוע התייחס פרידמן לשתי סוגיות מרכזיות הנמצאות על סדר היום של החברה. תחילה נתן את דעתו לקראת השקת קו הטיסות של אל-על בהמשך השנה לסן-פרנסיסקו ואמר: "אנחנו מברכים על התחרות. יונייטד איירליינס תמשיך מצידה לספק לקהל הנוסעים מוצר איכותי תוך הקפדה על שירות מצוין, עמידה בזמנים וטיסות איכותיות".

עוד הכריז פרידמן כי יונייטד איירליינס בוחנת הפעלה של קו טיסות חדש ליעד נוסף בארה"ב, אותו טרם הסכים לחשוף. "אני יכול רק להגיד שעיני החברה פקוחות על ישראל. אנחנו בהחלט מאמינים שבעתיד הלא רחוק יצטרף יעד חדש בארה"ב לקווי הטיסות של יונייטד מנתב"ג", כך לדבריו.