דלתא: מערך מקיף של שינוע חיסונים בהנחיית מומחים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
דלתא אייר ליינס הציגה יכולות שינוע מוצלחות כבר במהלך הקיץ והסתיו והקימה אף מערך של מחסנים ומתקני קירור בנמלי התעופה המרכזיים בארצות הברית
Delta cargo
דלתא קרגו. צילום: דלתא אייר ליינס

חברת התעופה דלתא איירליינס התכוננה בעוד מועד למשימה החשובה של החודשים הקרובים: שינוע חיסוני הקורונה לכל רחבי העולם.
תוכנית ההפצה והשינוע של דלתא הוכנה בהנחיית מומחים לרפואה ולרוקחות, והחברה אף הקימה מחסנים גדולים ומתקני קירור באטלנטה, דטרויט, לוס אנג’לס, ניו יורק-JFK וסיאטל. לחברת התעופה רשת של פעילות מקיפה ב-49 נמלי תעופה בארצות הברית, וכן פונקציית הפצה גלובלית רחבה ומהירה בשיתוף עם אייר פרנס/ KLM, מרטינאייר קרגו ווירג’ין אטלנטיק קרגו.

“הפצה אפקטיבית ומהירה של החיסונים עם קבלת האישורים הסופיים היא אחד האלמנטים הקריטיים בבלימת הנגיף”, אמר רוב וולפול, סגן נשיא דלתא קרגו. “לשם כך הקמנו לפני מספר חודשים כוח משימה לחיסון בשיתוף עם מומחי רפואה ורוקחות לבניית פתרונות מותאמים לתמיכה בתעשייה. לאחר משלוח מוצלח של חיסונים ניסיוניים במהלך הקיץ והסתיו אנו בטוחים ביכולתנו ומוכנים להבטיח שהחיסונים המאושרים יופצו באופן נרחב”.
דלתא הציגה פרוטוקולים משופרים לשינוע החיסונים בהפצה בטוחה ומהירה, תוך מתן עדיפות למשלוחים אלה, כולל מוכנות לטיסות צ’רטר ייעודיות גם מחוץ לרשת הפעילות הקיימת.
החברה מציעה מגוון אפשרויות למשלוחי החיסונים, המותאמים לדרישות הטמפרטורה הספציפיות הנחוצות ומבטיחים שמירה על שלמותם ויעילותם של החיסונים.
דלתא הייתה גם חברת תעופת הנוסעים האמריקנית הראשונה, שקיבלה את ההסמכה ללוגיסטיקה של העברת תרופות מאת ‘מרכז המצוינות של המעריכים העצמאיים’ (CEIV) של ארגון התעופה הבינלאומי IATA.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה