“החלטה הזויה, מדינות אדומות תמשכנה להזרים לישראל חולי קורונה, בעיקר ארה”ב ולישראלים לא יתנו לצאת לחופשה ליוון”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אורי סירקיס, מנכ"ל ישראייר, תוקף את החלטת הממשלה לאסור טיסות יוצאות - איסור שיגרור נזקים כספיים אדירים. "מה מצפים מאיתנו לעשות? להותיר לוח טיסות לשבים בלבד? אני לא מכיר תעופה נכנסת לישראל בלי תעופה יוצאת מישראל. אין כל שליטה על הנכנסים לארץ מארה"ב זאת בזמן שכל היוצאים למדינות ירוקות עוברים בדיקות קורונה"
מנכ
אורי סירקיס, מנכ"ל ישראייר. צילום: רונן מחלב

לפנות בוקר אישרו שרי הממשלה הטלת סגר כללי והדוק החל ממחר (שישי) בבוקר ועד לשמחת תורה (11 באוקטובר).

במסגרת הסגר ייאסרו טיסות יוצאות מנמל התעופה בן גוריון, למעט מקרי חירום. עוד הוחלט כי צוות בין משרדי בראשות שרי החוץ והתחבורה ידון ויקבע ממתי השדה ייסגר לחלוטין לטיסות יוצאות.

בעקבות החלטתה זו של הממשלה, חברת ישראייר צפויה לבטל כ-150 טיסות שתכננה להוציא בתקופת הסגר, כאמור מ-25 בספטמבר ועד 11 באוקטובר. בשיחה עם פספורטניוז, אורי סירקיס, מנכ”ל ישראייר, מכנה את החלטת הממשלה: “החלטה הזויה”. לדברי סירקיס, “יש לתת למי שמחזיק כרטיס טיסה ומציג אותו במחסומי המשטרה, אישור מעבר לנתב”ג”.

עוד לדבריו, “הוכח כבר כי היקף החולים המגיעים ממדינות התיירותיות הירוקות עומד על 2 ביום בלבד”. עוד הוא אומר, “מה מצפים מאיתנו לעשות? להותיר לוח טיסות לשבים בלבד? אני לא מכיר תעופה נכנסת לישראל בלי תעופה יוצאת מישראל”. עוד תוהה סירקיס, “טיסות מטען מותרות ומה עם אלפי הטונות המגיעים ארצה בטיסות נוסעים?”.

עוד אומר סירקיס, “מדינות אדומות תמשכנה להזרים לישראל חולי קורונה, בעיקר ארה”ב ובתגובה לא יתנו לישראלים לצאת לחופשות ביוון. אין כל שליטה על הנכנסים לארץ מארה”ב זאת בזמן שכל היוצאים למדינות ירוקות עוברים בדיקות קורונה”.

מנכ”ל ישראייר מתייחס גם לעניין הפיצוי הכספי בגין הנזק שייגרם מביטול טיסות יוצאות מישראל, “החלטתם החלטה שעולה מיליוני דולרים וכרגיל לא מדברים על פיצוי כספי”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

4 מחשבות על ““החלטה הזויה, מדינות אדומות תמשכנה להזרים לישראל חולי קורונה, בעיקר ארה”ב ולישראלים לא יתנו לצאת לחופשה ליוון””

  1. אורי סירקיס עושה אך ורק לביתו, לישראייר. ממש לא מעניין אותו שאר גורמי התעופה, התיירות, סוכני הנסיעות והנוסעים. בישראייר אין מענה טלפוני, עד שעונים למיילים יוצאת הנשמה (אם בכלל עונים), לסוכני הנסיעות הם מערימים קשיים (אין יותר שוברים. הכל במזומן, אין מענה טלפוני), ולגבי שאר גורמי התיירות והתעופה ? מה אכפת לו. כדאי שיתחיל להיות יותר ממלכתי, אחרת אין לא מה להלין בשם ציבור שלם של ענף התיירות והתעופה. גם לפני משבר הקורונה, אף אחד לא ליקק דבש בעבודה מול ישראייר. נתנו עמלות מגוחכות במקרה הטוב. במקרה הרע, פרסמו באתר שלהם במכירה ישירה יותר זול מאשר מחירי נטו לסוכנים. יום כיפור הגיע, וכדאי לו לעשות חשבון נפש. אורי סירקיס איש נחמד וחביב. נשמח שיהיה כך גם בהתנהלות העסקית שלו עם סוכני הנסיעות.

  2. כל הכבוד

    גם הפשרה שנושגה היא לא הגיונית, לא ניתן לרכוש כרטיסים לאיסות מאושרות בסגר. תגישו עתירה לבגץ לביטול ההחלטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה