הערכה: אל על תחזור לטוס באמצע אוגוסט

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה המושבתת כליל ככל הנראה תחדש את טיסותיה באמצע חודש אוגוסט בהמשך ישיר לכוונת משרד הבריאות לאפשר לישראלים לטוס למדינות ירוקות ללא חובת בידוד בחזור
מטוס אל על
אל על. צילום: דני שדה

חברת אל על המושבתת עשויה ככל הנראה לחדש את טיסותיה במחצית חודש אוגוסט, זאת בהמשך ישיר לכוונת המדינה לאפשר לישראלים לטוס למדינות ירוקות ללא חובת בידוד בחזור. השבוע היה זה פרופ’ איתמר גרוטו, המשנה למנכ”ל משרד הבריאות, שהכריז על כוונה זו בוועדה לביקורת המדינה. “מי שיחזור ממדינה ירוקה לא יצטרך שבועיים בידוד. נקודה. זה דורש התארגנות ושינוי של הצווים וגם של גורמים אחרים וזה לא משהו יכול להיות מחר בבוקר, אבל מבחינתנו אנחנו נעשה את כל המאמצים”, אמר פרופ’ גרוטו בוועדה.

נזכיר כי אל על שביצעה במהלך משבר הקורונה טיסות חילוץ ומטען, קיבלה החלטה גורפת לדומם מנועים לאחר שטייסי החברה החלו לשבש ולהשבית טיסות במסגרת מאבקם בתכנית ההתייעלות שהחברה ביקשה ליישם בסקטור הטייסים. הסכם שבסופו של דבר נחתם בין הנהלת אל על וההסתדרות בשמם של הטייסים וללא נוכחותם. כעת, לקראת חידוש הטיסות המסתמן למדינות ירוקות, אל על תפעל לחדש את פעילותה. לשוב ללוח הטיסות עם טיסות ליעדים מבוקשים/ירוקים ולהתחיל להזרים כסף לקופתה הריקה. הטייסים מצידם, כך אומרים גורמים בסביבתם, לא ישביתו טיסות אם וכאשר אלה יחודשו. לחץ נוסף ירד מהחברה כאשר הכנסת והממשלה צפויות לאשר בשינוי חקיקה מהיר את מועד ההחזר הכספי ללקוחות בגין טיסות שבוטלו מ-14 באוגוסט ל-1 באוקטובר.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

13 מחשבות על “הערכה: אל על תחזור לטוס באמצע אוגוסט”

 1. הקורא בקפה

  “הטייסים לא ישביתו את הטיסות…”
  אני תא רואה איך מישהו מהטייסים יסכים לטוס בתנאים שחתמו בשמם – הם טייסים, לא נהגי משאיות.

 2. יהודה נתנזון

  אל – על ורק אל – על ,
  השגרירים הטובים ביותר של מדינת ישראל .
  כחול ולבן תמיד הצבע שלי .

 3. חנקתם אותנו, אין מדינה בעוצם שסגרה את השמיים לחצי שנה, אנשי עסקים, ענף התיירות הנכנסת על גווניה , אל על, ונף התיופה חרבתם הכל. לתמוך באל על, ולפתוח מייד את השמיים. פשוט לא יאומן, מתי תבינו שחנקתם אותנו!!!!

 4. צודקים בהחלט .הקורונה לא תעלם כל כך מהר. מדוע אוטובוסים כן רכבות כן וטיסות לא .ממש הזוי .ישנם אמצעי זהירות אותם נישמור .כאן באתונה מגיעות טיסות מכל העולם חוץ מהמדינות האדומות.גם באמצע אוגוסט זה מאוחר !!!!! מדוע לא לפני??? יש אנשים שצריכים להגיע מחול לארץ והפוך. אלעל אנו אתכם חברה מעולה עם הרבה ביטחון

  1. נקווה לטוב לא רק אלעל אלא גם חברות נוספות. שהשמיים ייפתחו..

 5. אני מאחל הצלחה רבה לחברת אל על ולכל עובדיה. תחזירו את החברה לפעול למען התושבים ולמען אלה שרוצים לראות את אל על מצליחה ובכותרות עולמיות של הצלחה.
  אמן כן יהי רצון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה