תאילנד: "תיירים ילדים לא יופרדו מהוריהם במידה וימצאו חיוביים לקורונה"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כך מבקשת נציגות משרד התיירות של תאילנד TAT בישראל להבהיר: "הורה/הורים רשאי/ים ללוות את הילד/ים שלהם במהלך הבידוד בבית החולים בתנאי שיחתום על בקשתו לעשות זאת". רשויות תאילנד עדכנו השבוע כי בידוד לא יתאפשר בבתי מלון אלא רק בבתי חולים
פוקט, תאילנד. צילום: 123rf

משרד החוץ הישראלי עדכן כי תיירים המבקרים בפוקט – היעד הראשון אליו מורשים להיכנס כיום לתאילנד – לא יורשו להישאר בבידוד בבית המלון, כולל מאומתים א-סימפטומתיים, אלא יועברו לאישפוז בבית חולים במידה ונמצאו חיוביים לקורונה.

עוד הודיע משרד החוץ כי על פי רשויות תאילנד, במידה וחלה הדבקה בקרב משפחה או קבוצה המטיילת יחד, יופרדו המאומתים (בוגרים וילדים) מיתר בני המשפחה ויועברו לבית חולים בנפרד. "אנא תשומת לבכם לפרטי התכנית והקפדתכם על הנחיות הרשויות המקומיות בתאילנד”, לשון הודעת משרד החוץ הישראלי.

הודעה זו גרמה לגל של ביטולים, בעיקר של משפחות ישראליות שקיוו לבלות את חופשת הקיץ בתאילנד.

בעקבות הדברים הנ"ל, נציגות משרד התיירות של תאילנד TAT בישראל מבקש להבהיר כי במקרה של ילד שנמצא חיובי לקורונה, הילד לא יופרד מהוריו. "הורה/הורים רשאי/ים ללוות את הילד/ים שלהם במהלך האשפוז בתנאי שיחתום על בקשתו לעשות זאת", נמסר.

עוד מבקשת נציגות משרד התיירות של תאילנד TAT בישראל להבהיר כי במידה ובן משפחה מתברר כחיובי, עליו להתאשפז בבית חולים על חשבונו או על חשבון ביטוח הבריאות שהיה עליו לרכוש טרם נסיעתו לתאילנד ואשר מהווה חלק של דרישות קבלת ה-CoE (טופס כניסה לתאילנד שמולא מראש).

כפי שפרסמנו כאן בשבוע שעבר, הכניסה כיום לתאילנד כרוכה בטופסולוגיה מורכבת ובשורה של בדיקות. בעקבות החלטת תאילנד לאשפז לבידוד בבית חולים תיירים חיוביים לקורונה ולא בבית המלון, נציגות משרד התיירות של תאילנד TAT מבקשת לחדד שוב את דרישות הכניסה כיום לפוקט:

1. כל ישראלי מחוסן אשר מעוניין לבקר בפוקט יכול לעשות זאת, כולל ילדיו הלא מחוסנים.
2. על הישראלי למלא טופס דיגיטלי Certificate of Entry  CoE הכולל העלאת תעודת ההתחסנות הישראלית, שובר של מלון מתוך כ-300 מלונות מאושרים (SHA PLUS), תשלום מראש עבור הבדיקות באי ובדיקת PCR שלילית עד 72 שעות לפני העלייה למטוס. תייר השוהה שבוע בפוקט מחוייב בבדיקה נוספת ביום 5; תייר של מעל שבוע חייב להיבדק גם ביום 12. לשכת התיירות של תאילנד מזמינה את הקהל להתעניין במידע בעברית שמסביר את כל שלבי מילוי הטיפוס.
3. אישור הכניסה אינו כרוך בתשלום. הנפקת האישור תוך שלושה ימים עבודה. לשכת התיירות של תאילנד פתחה חדר מצב בו כל ישראלי יכול לקבל עזרה במילוי הטופס הדיגיטלי: 054-2523532. שרות זה יינתן ללא תשלום.
4. לאחר ההגעה לפוקט, על הנוסע לעבור בדיקת קורונה בשדה התעופה. ילדים עד גיל 6 פטורים מבדיקה. המלון יארגן את המעבר למלון עבור כל האורחים הרשומים.
5. הנוסע יפעיל יישומון שיאפשר לו להסתובב חופשי באי. מקומות ביקור יבקשו למדוד חום ולבדוק את הישומון האישי.
6. בעת ההגעה למלון, על הנוסע להישאר בחדרו עד קבלת התוצאות – בדרך כלל כ-6 שעות. המלון דואג לארוחה לחדר.
7. לאחר קבלת תוצאה שלילית, הנוסע רשאי לטייל חופשי בכל אזור האי, כולל במקומות כמו Coral Island ו-Banana Beach שמחוץ לאי עצמו.
8. במידה וגם הבדיקה ביום 12 שלילית, ניתן לצאת מפוקט מיום 15 לאחר ההגעה ולטייל ביעדים מחוץ לפוקט.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.