התחלה חדשה: איתן כתרי מקים מחלקת שייט בחברת ג’נסיס

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כתרי, שנקלע בעקבות משבר הקורונה לקשיים כלכליים, ניסה את מזלו בעסקים אחרים נכשל ונאלץ לעבוד כשליח ולבקש עזרה כספית מהציבור, חוזר לתחום שהוא אוהב: ג'נסיס מקימה את GENESIS CRUISE - מחלקת שייט בשותפות עם כתרי וקובי בורנשטיין
איתן כתרי מקים מחלקת שייט עם חברת ג'נסיס
איתן כתרי, בעלי חברת אאוטלט קרוז

איש התיירות הוותיק, איתן כתרי, שנקלע בעקבות משבר הקורונה לקשיים כלכליים, ניסה את מזלו בעסקים אחרים, נאלץ לעבוד כשליח וביקש מהציבור עזרה כספית, חוזר כעת לתחום שהוא אוהב.

חברת ג’נסיס, שממשיכה להתרחב, מקימה בשותפות עם כתרי וקובי בורנשטיין את GENESIS CRUISE – מחלקת שייט שתנוהל במשותף על ידי כתרי ובורנשטיין ואיתן.

אחד הענפים הראשונים להיפגע אנושות ממגפת הקורונה הוא ענף הקרוזים. כתרי, הבעלים של חברת “קרוז אאוטלט”, הוא אחד הנפגעים מהמשבר הכלכלי בעתיו נאלץ להקפיא את פעילות החברה למעט מתן שירות ללקוחות שמבטלים ומבקשים החזר כספי. כתרי שיתף בווידוי מרגש בפייסבוק את מצבו הכלכלי העגום.

GENESIS CRUISE תשווק מגוון אפשרויות להזמנות שיט בלבד, חבילות הכוללות שייט, טיסה והעברה. כמו כן תשווק טיולים מאורגנים הכוללים גם סיורים במקומות העגינה. בכוונת החברה להתרחב ולהציע גם שייט נהרות וכן שייט גולטים ביעדים כמו קרואטיה יוון ועוד.

בימים אלו מכשירים מנהלי החברה את סוכני הבית שייתנו שירות ללקוחות ולסוכנים שיבצעו הזמנות באמצעותם. כמו כן להדריך ולכוון כל סוכן נסיעות שיוכל למכור שייט בקלות.

זאב הורן, מבעלי החברה ויו”ר הקבוצה: “אנו מברכים את איתן וקובי שהצטרפו אלינו – אנשי שייט מהמעלה הראשונה עם ניסיון רב ואנשי שירות למופת. אני בטוח שהם ינווטו יחד מגשר הפיקוד ויפתחו את ג’נסיס טורס בצורה מקצועית ונכונה וטובה – מאחל להם ולנו בהצלחה רבה”.

זאב הורן: "ג'נסיס תהפוך לאחת מחברות התיירות הגדולות בישראל"
זאב הורן. צילום באדיבות קבוצת הורן

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה