נתקעתם עם כרטיס טיסה? smartair מציעה למכור אותו עבורכם בזירת יד 2 תמורת זיכוי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בעקבות משבר הקורונה וביטולי טיסות, smartair מקבוצת תלמה תיירות ונסיעות מציעה לכל המעוניינים להיפטר מכרטיסי טיסה שרכשו בחברות לואו קוסט בזירת יד 2 ייעודית שהקימה, וזאת בקיזוז דמי שינוי שם. למי זה באמת ישתלם?

אם גם אתם נתקעתם עם כרטיס טיסה של חברת לואו קוסט שכידוע אינן מאפשרות ביטול/החזר כספי, חברת smartair מקבוצת תלמה תיירות ונסיעות מציעה לכל המעוניינים להיפטר מכרטיסי טיסה שרכשו בחברות לואו קוסט בזירת יד 2 ייעודית שהקימה, וזאת בקיזוז דמי שינוי שם.

איך זה עובד? כל מי שמחזיק בכרטיס טיסה של חברת לואו קוסט מוזמן לשלוח את פרטי הטיסה ל-smartair והחברה תעלה עבורו את הטיסה למנוע החיפוש שלה ותנסה למכור אותו עבור הלקוח. ניתן לעלות כרטיסים לזירה עד 7 ימים לפני ההמראה. חשוב לציין כי ההחזר עבור כרטיס טיסה שיימכר יינתן אך ורק כזיכוי לרכישת טיסה/חבילה באתר סמארטאייר – תקף לשנתיים.

בלי קשר, אם החברה הצליחה למכור את כרטיס הטיסה ואם לא, הלקוח יקבל זיכוי מיידי בגובה 50$ לרכישת כרטיס טיסה חדש באתר smartair. במידה וכרטיס הטיסה יימכר יקבל הלקוח את כספו וזאת בקיזוז דמי שינוי שם שנעים סביב ה-100 דולר. משמע, הדבר משתלם רק למי שמחזיקים בכרטיסי טיסה של 200 דולר ומעלה.

ארז בוסו, מנכ”ל smartair: “נוסעים מכל החברות שרכשו כרטיסי טיסה וחופשות בחברות לואו קוסט ונאלצים לבטלם או לשנות את תאריך הטיסה בשל הנחיות משרד הבריאות להימנע מטיסות עקב נגיף הקורונה, אינם מקבלים כל החזר כספי בשל תנאי הכרטיס בחברות הללו. אנחנו ב-smartair מבינים את זה ולכן החלטנו לצאת במהלך שעשוי להקל ולו במקצת על המצב. אנו מאפשרים ללקוח שעשה הזמנה בכל חברה שהיא לבוא אלינו ולקבל זיכוי של 50$ באופן מיידי לשימוש לצורך רכישה עתידית של טיסה / חבילה, כך שאותם נוסעים לא יפסידו את כל כספם בשל הביטול. מהרגע שפתחנו את זירת הטיסות יד שנייה קיבלנו עשרות פניות להעלאת טיסות שלקוחות נאלצו לבטל ולשלם עליהן דמי ביטול מלאים. אנו שמחים להציע שירות שיעזור להם לקבל פיצוי כלשהו על המצב”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה