אא

מהיום - צ׳ק אין באפליקציה החדשה של נתב״ג

מעל 3.2 מיליון נוסעים צפויים לעבור במהלך חופשת הקיץ בנתב"ג. במהלך חודש יולי יעברו בנתב"ג 1.56 מיליון נוסעים ,גידול של 6% בתנועת הנוסעים ובחודש אוגוסט 2015 צפויים לעבור בנמל התעופה בן גוריון 1.7 מיליון נוסעים ,עלייה של כ 7% בתנועת הנוסעים בנתב"ג

| |

מהיום (רביעי), ניתן לבצע צ׳ק אין באפליקציה החדשה של נמל התעופה בן גוריון  לפני היציאה לחו"ל. ביצוע הצ'ק אין (הרישום) לטיסה באמצעות האפליקציה החדשה, יאפשר לנוסעים לבצע את ההליך מהטלפון הנייד כבר מהבית.

מעל 3.2 מיליון נוסעים צפויים לעבור במהלך חופשת הקיץ בנתב"ג. במהלך חודש יולי יעברו בנתב"ג 1.56 מיליון נוסעים ,גידול של 6% בתנועת הנוסעים ובחודש אוגוסט 2015 צפויים לעבור בנמל התעופה בן גוריון 1.7 מיליון נוסעים ,עלייה של כ 7% בתנועת הנוסעים בנתב"ג.

רשות שדות התעופה ממליצה לנוסעים לבצע את הליך הצ'ק אין (הרישום לטיסה) מהביית והחל מהיום כאמור, ניתן להעזר באפליקציית נמל תעופה בן גוריון TLV Airport)) המאפשרת את הצ'ק אין (הרישום) לטיסה מהטלפון הנייד.

האפליקציה זמינה להורדה בחנויות היישומים Google Play ו App Store . הכניסה לאפליקציית TLV מאפשרת את הקישור הישיר לביצוע הצ'ק אין (Check In) באתרי חברות התעופה המאפשרות את השירות . יש לבחור את הטיסה הרלוונטית ולהגדירה כטיסה שלי . כפתור ה"צ'ק אין" יופיע במסך "הטיסות שלי" רק בטווח השעות בהן מאפשרת חברת התעופה לבצע צ'ק אין באמצעות אתר האינטרנט שלה. ההגדרה כ"טיסה שלי ", מאפשרת לנוסעים גם קבלת התראות בזמן אמת על עדכונים הנוגעים למועד הטיסה ולשינויים במועדי הטיסה.

מנהל נתב"ג שמואל זכאי: "הפיתוחים הטכנולוגים מאפשרים לנוסע לבצע את הליך הצ'ק אין בנוחות המרבית בבית עוד בטרם הגעתם לנתב"ג דרך אתרי חברות התעופה ובטלפונים הניידים" אמר זכאי . "כיום, ניתן בקלות ובנוחות מרבית לבצע צ'ק אין (רישום לטיסה) בבית , לחסוך זמן בטרמינל וליהנות מחוויית השהייה בנמל התעופה. אנו עוסקים בשיפור השירות לנוסע וכבר עכשיו בעונת הקיץ הוספנו כחלק מהשרות אמצעים טכנולוגיים המשפרים את הליך היציאה והכניסה לארץ. את השיפור אפשר להרגיש בעמדות הבידוק הביטחון, בעמדות ביקורת הגבולות ובאפשרויות המגוונות לרישום לטיסה. כל השיפורים שנעשו לקראת עונת הנסיעות של קיץ 2015 נועדו לשרת את ציבור הנוסעים ולשפר את חווית היציאה והכניסה מהארץ".בנוסף לאפשרות הרישום לטיסה באמצעות אפליקציית TLV AIR PORT ניתנת הכוונה ע"י האפליקציה גם לחניות הפנויות בנתב"ג.

"כלל הנוסעים יוכלו ליהנות ממה שיש לטרמינל להציע כגון תערוכות , מופעים המתוכננים במהלך הקיץ, מרחבי פעילות משחק והנאה לילדים וחוויית קניות מהנה ב"דיוטי-פרי" המתחדש בנתב"ג", הוסיף זכאי.

ברש׳ת מבהירים כי נתב"ג ערוך לקלוט את הגידול הצפוי בתנועת הנוסעים הקיץ ואנו שבים ומבקשים מציבור הטסים להקדים הגעתם לשדה התעופה לפחות שלוש שעות לפני מועד הטיסה.

הירשמו למבזקי פספורטניוז

וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם

תגיות: בארץ

מאמרים נוספים

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: