אא

דיזנהאוז בי.טי.סי רכשה 50% מ'ספיריט הפקות עולם'

חברת התיירות הודיעה הערב (רביעי) על רכישת 50% מהחברה שבבעלות טלי יטיב. עודד חודורוב, סמנכ"ל פיתוח עסקי של דיזנהאוז-בי.טי.סי: "ספיריט היא חברה מצוינת עם פעילות ייחודית ועובדים מקצועיים ונאמנים"

צילום: 123rf|עודד חודרוב צילום: 123rf|עודד חודרוב

חברת דיזנהאוז בי.טי.סי רכשה 50% מספיריט הפקות עולם בבעלות טלי יטיב. העסקה תושלם בכפוף לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

ספיריט פועלת מזה 10 שנים בתחום התיירות ומתמחה בפיתוח יעדים חדשים בדגש על מקומות אקזוטיים לצד בניית טיולי תמריץ לחברות עסקיות. בנוסף, "ספיריט הפקות עולם" מפעילה 6 טיסות ישירות לאיי סיישל בשנה.

בין היעדים שחברת ספיריט מפעילה: סיישל, מלדיביים, זנזיבר, מאוריציוס, סרי לנקה, ולראשונה החל מהשנה הקרובה גם חופשות לאיים הקריביים בטיסה ישירה.

עודד חודורוב מסר לפספורט ניוז: "רכישה זו היא חלק מהאסטרטגיה של קבוצת דיזנהאוז לפעול במגוון תחומים רחב. טלי יטיב הצליחה לבנות חברה ומותג הפונה ישירות לקהל תרבות הפנאי תוך שימת דגש על מקצוענות, אמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. חברת ספיריט היא חברה מצויינת עם פעילות ייחודית ועובדים מקצועיים ונאמנים". 

טלי יטיב, מנכ"לית ספיריט, מסרה כי: "מבין הצעות רכש ושותפויות רבות שהיו לספיריט ולאחר בדיקה מקיפה שעשינו, מצאנו את קבוצת דיזנהאוז כמתאימה באופי עבודתה, לקוחותיה וניהולה לשותפות עם ספיריט. אנו מאמינים כי חיבור עם גוף כמו דיזנהאוז יאפשר לספיריט להמשיך לגדול ולהתפתח״.

עודד חודרובעודד חודרוב
עודד חודרוב: "רכישה נוספת כחלק מהאסטרטגיה"

הירשמו למבזקי פספורטניוז

וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם

תגיות: סוכני נסיעותחדשותכללי

מאמרים נוספים

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: