תנו לטוס: עובדי ענף התיירות והתעופה יפגינו בנתב”ג

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
התאחדות סוכני הנסיעות, המטה "להצלת תיירות חו"ל" והמטה "עתיד התיירות" נערכים להפגנה ביום ב' הקרוב בנתב"ג ומשם למשרד הבריאות בירושלים. “עוד 9 ימים ‘יפתחו השמיים אבל בינתיים: אין הסכמים מדיניים, אין יעדים שאפשר לטוס אליהם, אין נהלים לבידוק, אין הזמנות של תיירים ארצה ואין עדין אפילו מכירת כרטיסים"
הפגנה של ענף התיירות
צילום: 123rf

התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות, המטה “להצלת תיירות חו”ל” והמטה “עתיד התיירות”, נערכים להפגנה ביום שני הקרוב, ה-10 באוגוסט. תחילה בכניסה לטרמינל 3 בנתב”ג ולאחר מכן מול משרד הבריאות.

“התגעגענו אז באנו. ענף התיירות והתעופה וכל מי שהתגעגע לטרמינל 3 מגיעים לנתב”ג”, אומרים הבוקר (ו’) מארגני המחאה. עוד מסרו, “עוד 9 ימים ‘יפתחו השמיים אבל בינתיים: אין מערך בדיקות, אין הסכמים מדיניים, אין יעדים שאפשר לטוס אליהם, אין נהלים לבידוק, אין הזמנות של תיירים ארצה ואין עדין אפילו מכירת כרטיסים. אנשים רוצים לטוס. אנחנו רוצים לחזור לעבודה. רוצים להתחבר חזרה לעולם. גם שרת התחבורה וגם שר התיירות מבינים שזה צורך השעה אבל נתקלים באטימות. בואו נעזור להם”.

עוד קוראים יוזמי המחאה, “צריך להזיז את מקבלי החלטות. ביום שני 10 באוגוסט, בשעה 9:00 בבוקר נפגשים כולנו בטרמינל 3 מול הכניסה לטיסות היוצאות
משם נצא בשיירת מכוניות למשרד הבריאות להעיר אותם עם רמקולים, משרוקיות ושעון מעורר. מי שלא ייצא מהבית איתנו, יישאר בבית עוד הרבה מאוד זמן”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

6 מחשבות על “תנו לטוס: עובדי ענף התיירות והתעופה יפגינו בנתב”ג”

 1. דיילת

  לא צריך כלום. צריך לפתוח, השאר תוך כדי. מאלו שטסו לאילת, כמה נדבקו? אמרו 6?

  1. על מה אתה מדבר???? סוכן נסיעות לא לקח ולא מחזיק בכסף של הלקוח! הכסף שהלקוח משלם עובר מיד לספק – חברת התעופה או רשת מלונות או חברות השכרת רכב, תוציאו כבר מהראש להכנס בסוכנים!! סוכן אוכל מרורים יותר ממך!!! עבדנו על מתח רווחים של 0-10% ולא על עשרות אחוזים כמו שאנשים חושבים, את העמלות מקבלים אחרי זמן רב. אם מחזירים כסף אז הסוכן מחזיר גם את עמלתו! אז על מה הטענות? לך תתלונן לממשלה שלך שתיפתח את ראשה ותתחיל להזיז עניינים בנתב”ג.

 2. רובל שגיא

  בתור אחד שעבד בתחום התיירות, כל עוד אין מתווה מסודר ונהלי בטיחות לנוסעים, לנהגים ולכל מי שנותן שירות אז אין למה לפתוח את השמיים!!

 3. הנוסע המתמיד

  לטוס לאן? ישראל היא מדינה “אדומה”. מי מקבל אזרחים ממדינה אדומה? יש תנאים לטיסות? יש ביטוחים? הכל נראה נזיל מאוד ולא בטוח.

 4. ישראייר ביטלתם טיסה במרץ. אנחנו עכשיו באוגוסט ,חלפו 5 חודשים ועדיין לא החזרתם לי את הכסף. ישראייר תחזירו לי את הכסף 4000 שקלים. ישראייר מה קורה ????

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

 • תא לחץ
 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.