ספיר פרץ זילברמן

כתבות אחרונות

כמה יעלה לכם קרוז בחגי תשרי? המחירים שתשלמו על קרוזים בראש השנה וסוכות

שוקלים לצאת לקרוז בחגי תשרי? מד קרוזס, המשווקת הרשמית של מותגי שייט גדולים, פרסמה מחירים למבחר הפלגות בחגים כולל הטבות מיחדות לילדים. מנהלת מחלקת השייט בחברת מד קרוזס: ״הביקוש לקרוז בתקופת החגים גדל בקרב הקהל הישראלי"

מישלן בלב ים: 9 מסעדות באניית הפאר של Explora Journeys. בדקנו

סיקור האנייה EXPLORA I של מותג היוקרה Explora Journeys מקבוצת Msc Cruises: על סיפונה 8 מסעדות נושא, 1 מישלן, 10 ברים וטרקלינים ו-3 בתי קפה. האוכל המוגש בהן מגוון, טעים ואסתטי אבל יש רק חיסרון אחד, אי אפשר להפסיק לאכול. כתבה שנייה בסדרה

MSC Cruises משדרגת את חווית הקרוז לנוסעיה

חברת השייט השלישית בגודלה בעולם הכריזה על יותר מ-90 סיורי חוף חדשים בקבוצות אינטימיות בקריביים, בים התיכון ובצפון אירופה. מי הנוסעים שייהנו מהסיורים הללו?

בא לכם קרוז יוקרתי? חברת השייט היוקרתית במבצע מיוחד: עד 40% הנחה על הפלגות ב-8 אוניות

מכירת הקיץ של חברת השייט המצטיינת תימשך עד ה-26 באוגוסט למבחר הפלגות. נשיא החברה: "מכירת הקיץ כוללת מגוון הפלגות, מחציית האוקיינוס ​​השקט של 35 ימים ועד הפלגה של 6 ימים בחצי האי המלזי, והכל במחירים מפתים"

על פחד ממים שמעתם? כך תתגברו על "אקווה פוביה" לפני קרוז ובכלל

פוחדים לצאת לחופשת קרוז כי יש לכם ״צימופוביה״ (פחד מגלים בים) או ״מגלוהידרוטלסופוביה״ (פחד מיצורי ים) או ״טלסופוביה״ (פחד ממאגרי מים גדולים) ועוד? ד״ר אילן וולקוב, פסיכיאטר מומחה, מסביר כך תתמודדו עם הבעיה שצפה, תרתי משמע

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: