ישראל במלחמה: "חרבות ברזל"

כל העדכונים והדיווחים 24/7 על המבצע

נר ראשון של חנוכה: עובדי ישראייר הפריחו בלונים למען שחרור החטופים

לקראת הדלקת הנר הראשון של חג האורים, התכנסו עובדי ישראייר על גג החברה להדלקת נר והפרחת 138 בלונים כמספר החטופים בעזה, בתקווה לנס שיחזיר את כולם הביתה. אורח מיוחד הגיע להפרחת הבלונים, אלכס פרידמן יו"ר עמותת "נכה לא חצי בן אדם"

נערכת ליום שאחרי: ארקיע השיקה את קורס מדריכי הטיולים השלישי שלה

עוז ברלוביץ מנכ״ל ארקיע אינטרנשיונל: "בארקיע אנו נערכים לימים שיגיעו לאחר הלחימה. אין לנו כל ספק שלאחר שצה"ל יביא את הביטחון לתושבי הדרום והצפון, הביקושים לטיולים ו״לניקוי ראש״ יהיו גבוהים אף יותר מאלה שחווינו בתום הקורונה"

"יש לנו באל על אחריות לאומית עמוקה כלפי העם"

דינה בן טל, מנכ״לית אל על, באגרת לנוסעי החברה: ״אנו ממלאים את האחריות בחרדת קודש ומבטיחים גשר אווירי פתוח למדינה וממנה. הארכנו את המדיניות המקלה לטיסות עד סוף ינואר, כך יוכלו לקוחותינו להקפיא או לשנות טיסה ללא דמי שינוי״

מת״א לרומא: החיים החדשים של הישראלי בעלי חברת ״סולו איטליה״ בארץ המגף

יאיר די קסטרו החליט לעזוב את ישראל לאיטליה עם המשפחה. בראיון מיוחד מספר על החיים החדשים ברומא, הסיבות למעבר, על המחייה הזולה -״40%-50% פחות מישראל״, האהבה לאיטליה וגם, טיפים שווים למסעדות ומקומות ביקור מומלצים בארץ המגף

"לתקן את חוק טיבי תוך שבועיים"

יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ ביטן ביקש לפטור את חברות התעופה ממתן פיצוי ללקוחות - בתוך שבועיים. מהדיון עלה כי חברות התעופה הישראליות החזירו ללקוחות 155 מיליון דולר בשל טיסות שבוטלו מאז פרוץ המלחמה. מנכ"ל ישראייר בדיון: "לא הוצאנו איש לחל"ת"

פחות אנחנו: דוח המדינות השקטות בעולם ל-2023

בזמן שישראל נמצאת במלחמה קשה, "ארגון הכלכלה והשלום" מאוסטרליה מפרסם את תוצאות הסקר שלו לשנת 2023. אז מי במקום הראשון? ובאילו מדינות המצב גרוע יותר מאשר בישראל? כל התוצאות

באו לחזק: צוות "טל תעופה" בקו העימות

אנשי טל תעופה הגיעו לסוכנים הנמצאים בסמוך לקו העימות כדי לחזק אותם - ויצאו מחוזקים: "הסוכנים המדהימים שעמדו ועומדים בגבורה בפני איומים בלתי נתפסים נתנו לנו השראה"

ועדת הכלכלה: דיון על היטל המלחמה שגובה צים

הדיון יתקיים לאור פניית נשיאות המעסיקים והעסקים במכתב לשרת התחבורה: "להפתעתנו, צים הייתה חברת הספנות הראשונה מכל החברות הפוקדות את נמלי ישראל אשר הודיעה כי גובה 'היטל מלחמה'"

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: